PJK Ośrodek Szkoleniowy
Nauka jazdy - Kraków

Zadzwoń do nas: 665 83 82 81

 

O nas: Prawo Jazdy Kraków <-> Ośrodek Szkoleniowy Andrzej Kępiński 

 

Tu kilka zdań od kiedy działamy i jakie stawiamy przed sobą cele!

Poniżej znajdą Państwo także opinie i recenzje o naszej pracy, które zostały wystawione przez naszych Klientów!

Doświadczenia nasze sięgają początku 2013 roku (firma powstała 01.01.2013r. pod szyldem GPS Ośrodek Szkoleniowy). Przez pięć lat przeszkoliliśmy kilka tysięcy kandydatów na kierowców i kierowców. Wprowadziliśmy wiele innowacyjnych metod szkolenia i rozwijania umiejętności. Nasze innowacyjne zasady i metody szkolenia pozwoliły plasować się na pierwszych miejscach w rankingach zdawalności. Regularnie na forach mediów społecznościowych otrzymywaliśmy wyrazy uznania od naszych klientów. Po zmianach i reorganizacji firmy oraz zmianie lokalizacji w 2017r. sprzedaliśmy GPS Ośrodek Szkoleniowy. W 2017r. założyliśmy nową działalność pod szyldem "PJK Ośrodek Szkoleniowy Andrzej Kępiński" Nowa siedziba naszj firmy zlokalizowana jest przy ul. Kapucyńskiej 2 w Zespole Szkół Ekonomicznych nr 1. Specjalizujemy się w szkoleniach prowadzonych metodami coachingowymi (ułatwiają uczestnikom zrozumienie i przyswojenie wykładanego materiału oraz ćwiczonych zagadnień).

 

Wspieramy innych, a naszym „motorem napędowym” i motywacją jest dla nas każdy klient, który na egzaminie udowodnił, że posiada niezbędne umiejętności do samodzielnego i bezp[iecznego poruszania się po drogach.

 

Zobacz nasze kursy 

 

Prawo jazdy tylko z PJK Andrzej Kępiński!

 

Nasi kursanci odbierając prawo jazdy potrafią odnaleźć się w ruchu drogowym, jeżdżą bezpiecznie i zawsze docierają do celu swojej podróży!

Już od pierwszych zajęć teoretycznych kładziemy bardzo duży nacisk na świadomość, rozsądek i umiejętność przewidywania i oceny sytuacji na drodze.
 

 • Naszym priorytetem jest jakość i skuteczność w szkoleniu.
 • Do każdego podchodzimy w indywidualny sposób.
 • Wykorzystujemy nowatorskie zasady i narzędzia szkoleniowe.
 • Wykłady to interaktywny udział słuchaczy w każdych zajęciach.
 • Teoria i praktyka to spójny i chronologicznie prowadzony program szkolenia.

Wyróżnia nas:

 1. Profesjonalizm - dbamy o najwyższy poziom umiejętności szkoleniowych i interpersonalnych, które reprezentują nasi instruktorzy,
 2. Jakość naszych usług, elastyczność działań i kreatywność w doborze narzędzi szkoleniowych - to nasze atuty w branży, 
 3. Kompetencje i doświadczenie w szkoleniu, wieloletnia praktyka gwarantują najwyższy poziom jakości i skuteczności.
 • Oferowane Państwu szkolenia, to super jakość w super cenie!

 

Zapisz się już dziś!  

Prawko? Z nami to dziecinnie proste!

 

 

 

 

 

Laureat Plebiscytu "Orły Nauki Jazdy 2020" - Andrzej Kępiński!

 

PJK Prawo Jazdy Kraków - Kraków

Ponownie zostaliśmy Laureatem plebiscytu!

Kolejny już rok jestem liderem w swojej branży - Bardzo dziękuję moim klientom za docenienie mojej pracy i danie temu wyraz w opiniach i ocenach.

Ten program został stworzony, aby spośród istniejących na rynku firm wyróżnić te najlepsze. Liderów branży, ekspertów i pasjonatów swojej pracy/misji. Tych, którzy wyznaczają kierunek, stawiają na rozwój i podnoszą swoje kwalifikacje. Dzięki czemu wychodzą na przeciw wyzwaniom i oczekiwaniom rynku, klient  konsumenta towarów czy usług. W odróżnieniu od licznych programów, portali w których uiszczenie opłaty jest jedynym warunkiem zaistnienia w rankingach. Plebiscyt Branżowy Orły nauki Jazdy mają przejrzyste kryteria, w które wgląd ma każdy, to jest potwierdzenia jakości i rzetelności działań w interesie naszego klienta...
Jakość i solidność mojej pracy, dbałość o możliwie najwyższy poziom usług kolejny raz (2018r. i 2019r.) dowiódł, że warto się starać!

"Naprawdę chce się chcieć..."

 

Bezpieczny uczeń - bezpieczna szkoła

 

Nauka jazdy - Najlepsza szkoła nauki jazdy w Krakowie!

Szkolimy, uczymy i kreujemy poprawne zachowania w ruchu drogowym.

Wczoraj zakończyliśmy cykl prelekcji pod hasłem "Bezpieczny uczeń - bezpieczna szkoła" w Zespole Szkół Ekonomicznych nr 1 w Krakowie. W trzech prelekcjach 5, 7 i 27 XI pokazaliśmy uczniom, jakie zagrożenia mogą napotkać w drodze do i ze szkoły. Przekazaliśmy sugestie i propozycje jakich zachowań unikać, a jakie stosować aby codziennie bezpiecznie dotrzeć do celu i wrócić do domu.

Szczególnie dziękuję za współpracę przy projekcie Pani Joannie Gos z Zespołu Szkół Ekonomicznych nr 1 w Krakowie oraz aspirant K. Giza i aspirantowi M. Wilczek z Wydziału Ruch Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Krakowie.

Zapraszamy szkoły ponadpodstawowe i instytucje do współpracy na rzecz bezpieczeństwa...

 

 

 

Laureat Plebiscytu "Orły Nauki Jazdy 2019" - Andrzej Kępiński!

 

Kim jestem jako Laureat plebiscytu?

 

Jestem liderem w swojej branży - ten program został stworzony, aby spośród istniejących na rynku firm wyróżnić te najlepsze. Liderów branży, ekspertów i pasjonatów swojej pracy/misji. Tych, którzy wyznaczają kierunek, stawiają na rozwój i podnoszą swoje kwalifikacje. Dzięki czemu wychodzą na przeciw wyzwaniom i oczekiwaniom rynku, klient i konsumenta towarów czy usług. W odróżnieniu od licznych programów, portali w których uiszczenie opłaty jest jedynym warunkiem zaistnienia w rankingach.

 

Plebiscyt Branżowy Orły nauki Jazdy mają przejrzyste kryteria, w które wgląd ma każdy, to jest potwierdzenia jakości i rzetelności działań w interesie naszego klienta...
Jakość i solidność mojej pracy, dbałość o możliwie najwyższy poziom usług kolejny raz (2018r. i 2019r.) dowiódł, że warto się starać!

 

Bardzo dziękuję moim klientom za docenienie mojej pracy i danie temu wyraz w opiniach i ocenach.
"Naprawdę chce się chcieć..."

 

 

 

Najlepsza szkoła nauki jazdy w Krakowie!

 

Nauka jazdy - Najlepsza szkoła nauki jazdy w Krakowie!

Nasze osiągnięcia w szkoleniu kandydatów na kierowców i kierowców to:

 • czołowe miejsca w rankingach zdawalności egzaminów teoretycznych i praktycznych
 • czołowe miejsca i lokaty w mediach społecznościowych
 • wyróżnienia i nagrody

W plebiscycie portalu nasze miasto.pl. Ośrodek Szkoleniowy został uznany „Najlepszą Elką w mieście”.

Do plebiscytu sgłosiło się 17 szkół nauki jazdy z Krakowa. To właśnie nasza szkoła jazdy otrzymała najwięcej głosów.
Zagłosowało na nas AŻ! 6250 osób - dziękujemy naszym Kursantom i Sympatykom.

Jeśli planujesz zrobić kurs na prawo jazdy w Krakowie, to wybierając naszą szkołę otrzymasz najlepszą jakość usługi w najlepszej cenie!

W roku 2018 nasze działania i jakość szkoleń została doceniona i uhonorowana tytułem i statuetką Orły nauki jazdy

Do tego zaszczytnego miana brano pod uwagę ranking zdawalności egzaminów państwowych i oceny Klientów na potralach i forach społecznościowych, gdzie oceniano firmy za jakość i solidność oferowanych usług.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!
Zespół

PJK Ośrodek Szkoleniowy. 

 

Jakość naszych usług i zadowolenie klienta są dla nas podstawowym priorytetem!

Poniżej zamieszczamy recenzje wystawione przez naszych klientów jako potwierdzenie jakości naszej pracy!

 

 • x
 • Magdalena Smoleń 
  MEGA polecam! Marzyłabym, żeby nie tylko kursanci, ale również inni instruktorzy jazdy, uczyli się od p. Andrzeja Kępińskiego, ponieważ jego metody są UNIKATOWE i bardzo EFEKTYWNE. Przeogromnie dużo nauczyłam się od p. Andrzeja. Z każdą kolejną jazdą czułam się o wiele pewniej za kierownicą zarówno jeśli chodzi o moją technikę jazdy, jak i zachowanie w przeróżnego rodzaju sytuacjach na drodze. Ponadto niesamowicie miło jest uczyć się od osoby, która prawdziwie lubi to, co robi, i która jest w tym świetna. Dziękuję serdecznie! Magdalena Smoleń

 

 • Ma Ciek
  Pan Andrzej to profesjonalizm i wiedza. Prowadzi kursanta w sposób przemyślany, indywidualny, dostosowany do umiejętności i postępów. Wszystko ma swoje miejsce i czas, a rezultatem jest nie tylko zdany egzamin, ale i umiejętności, które naprawdę przydają się na drodze.

 

 • Ihor Levchenko
  Kłaniam się cierpliwości i doświadczeniu Pana Andrzeja .
  Teoria i praktyka za pierwszym razem.
  Polecam każdemu , kto nadal nie zdecydował sie. Już polecam wszystkim znajomym . Pozdrawiam

 

 • Maria Kałuża
  5*

 

 • Maria Stasik
  Na kurs Pana Andrzeja trafiłam przypadkowo ale nie mogłam lepiej trafić. Dzięki jego cierpliwości i profesjalizmowi kurs był przyjemnością i wiele się nauczyłam.
  Wiem, że jak odbiorę prawo jazdy to nie będę bała się jeździć tylko pojadę gdzie będę chciała.
  Z czystym sumieniem mogę polecić kurs.
  Pozdrawiam :)

 

 • Aga Szczerba
  Bardzo się cieszę,że trafiłam do Pana Andrzeja...Fachowe i profesjonalne podejście

 

 • Pan Dante
  Pan Andrzej to super nauczyciel .
  Fachowe i profesjonalne podejście . Polecam gorąco Szymon

 

 • Oliwia Konieczny
  Serdecznie polecam kurs u Pana Andrzeja. Dzięki niemu nie czułam stresu, a motywację idąc na egzamin. Lekcje jazdy były dla mnie pierwszy raz przyjemnością, a nie stresem. Mam szczęście, że trafiłam na uprzejmego, spokojnego i profesjonalnego instruktora po wcześniejszych dwóch szkołach z których nie byłam zadowolona.  Pan Andrzej ma ogromną wiedzę, którą potrafi skutecznie i w zrozumiały sposób przekazać. Pozdrawiam :)

 

 • Kamila Wajda
  Pan Andrzej jest świetny, szkoda że nie ma więcej takich instruktorów.

 

 • Anastasiia Alchynska
  Miałam szczęście uczyć się w ośrodku szkoleniowym Pana Andrzeja. Nauka jazdy była spokojna, skuteczna (co jest najważniejsze) i przyjemna. Pan Andrzej jest bardzo uprzejmy, wytłumaczy wszystko i dla każdego, odpowiada na każde pytanie, jest spokojny i zawsze stara się pomóc. Z całego serca polecam ten kurs.

 

 • Radziuuu
  Profesjonalizm, spokój, opanowanie, doświadczenie i bardzo miła atmosfera. Te 5 punktów definiują tą szkołę jazdy Pana Andrzeja. Polecam Cieplutko

 

 • Michał Urbanowicz
  Naprawdę polecam kurs u P. Andrzeja. Rzetelne podejście do pracy. Zna się na wszystkim związane z prawem drogowym i umie to przekazać w najłatwiejszy sposób. Lekcje z P. Andrzejem to czysta przyjemność i niezapomniana przygoda.

 

 • Bartek Rzepa
  Zdecydowanie polecam kurs u Pana Andrzeja! Jest znakomitym instruktorem. Do swojej pracy podchodzi bardzo profesjonalnie,  jest spokojny, przyjazny, zrozumiale tłumaczy wszelakie manewry na drodze. Jeśli nie czułem się w którymś pewnie, powtarzaliśmy go do skutku. Mogłem liczyć na wskazówki i pomoc przez cały czas trwania kursu, od dokładnych informacji gdzie i jakie formalności należy załatwić na samym początku, aż po rozwiewanie jakichkolwiek wątpliwości związanych z częścią teoretyczną do końca szkolenia. Egzaminy zdałem przy pierwszym podejściu, serdecznie polecam każdemu!

 

 • Karol Buch
  Z calego serca polecam Pana Andrzeja, widac pasje w tym jak uczy. Bardzo miła atmosfera i godny polecenia instruktor.

 

 • ela trzmielewska
  Trafiłam na ofertę szkoleń u Pana Andrzeja przypadkowo przez internet i jak się okazalo miałam dużo szczęścia, bo jest świetnym instruktorem. Jego podejście, wiedza i profesjonalizm na piątkę z plusem. A najważniejsze chyba, że jest bardzo cierpliwy i podchodzi z szacunkiem do kursantów. To sprawiło, że czułam się bardzo komfortowo przez cały okres nauki i z chęcią przychodziłam na lekcje jazdy. Bardzo polecam, bo to skarb trafić w tych czasach na tak profesjonalne, a zarazem miłe podejście :-)

 

 • Sandra A
  Pan Andrzej jest sympatyczny, cierpliwy, wyrozumiały i dokładnie przygotowuje do egzaminu dzięki czemu zdałam za pierwszym razem. Zawsze mnie motywował, tłumaczył moje błędy za co jestem bardzo wdzięczna, ponieważ przez to już ich nie popełniam. Wszystkim serdecznie polecam!!

 

 • Kamil Lenart
  Bardzo polecam kurs u Pana Andrzeja. Przyjemna jazda, miła atmosfera i zaangażowanie w trakcie kursu.

 

 • Jakub Pisarek
  Kurs u Pana Andrzeja to sama przyjemność - profesjonalizm, indywidualne podejście, przyjazna atmosfera. Egzaminy zdane za pierwszym razem. Polecam każdemu!

 

 • Barbara Mikołajska
  Polecam pana Anrzeja ,ma dużo cierpliwości i sprawił że uwierzyłam w siebie i zdałam egzamin praktyczny za pierwszym razem. Polecam z czystym sumieniem.

 

 • Kacper Cichy 5*

 

 • Julia Czernecka
  Bardzo polecam kurs nauki jazdy w tej szkole! Ogromna pomoc i cenne wskazówki otrzymane od Pana Andrzeja bardzo pomogły w osiągnięciu sukcesu! Egzamin teoretyczny i praktyczny zdałam za pierwszym razem na 100%! Z czystym sumieniem polecam!

 

 • M199 7a
  Zdecydowanie polecam kurs na prawo jazdy u Pana Kępińskiego. Pełny profesjonalizm i cierpliwość w nauczaniu

 

 • Hary Tattoo
  Świetne przygotowanie do egzaminu, oraz jazdy. Pan Andrzej to przemiły człowiek, który angażuje się w pełni w swoją pracę, a nauka to sama przyjemność.

 

 • miecz przyszłość
  Bardzo dobra atmosfera i wysoki poziom

 

 • Jakub Nowak
  Gorąco polecam naukę u Pana Andrzeja każdemu kto pod okiem profesjonalisty w miłej atmosferze chciałby nauczyć się jeździć samochodem. Pan Andrzej to naprawdę złoty człowiek. Chętnie dzieli się swoją wiedzą i udziela dużo cennych wskazówek odnośnie egzaminu. Mnie osobiście udało się zdać teorię i praktykę za pierwszym razem po zwykłym kursie, bez brania dodatkowych jazd.

 

 • Zuzanna Michalczewska
  Polecam kurs u Pana Andrzeja:) Pełny profesionalizm, indywidualne podejście do każdego kursanta. Jazdy odbywają się w przyjemnej i spokojnej atmosferze, w tempie dostosowanym do kursanta. Pan instruktor cierpliwy i sympatyczny. Bez żadnego zawahania polecam każdemu ten ośrodek szkoleniowy. Egzamin zdany za pierwszym razem:))

 

 • Katarzyna Wisła
  Bez żadnego zawahania w głosie i z absolutnie czystym sumieniem chce każdemu kto jeszcze waha się w wyborze szkoły jazdy polecić usługi Pana Andrzeja Kępińskiego. Kurs jest prowadzony w sposób bardzo profesjonalny. Prowadzącego cechuje święta cierpliwość i umiejętności, które potrafi przekazać, a przy tym ma bardzo ludzkie i łagodne podejście. Ponadto zajęcia przebiegają w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze, a Pan Andrzej Kępiński jest osobą o wysokiej kulturze osobistej. Gdyby przyszło mi wybierać jeszcze raz to dokonałabym tego samego wyboru. Polecam :)

 

 • Yaroslav Bardetsky
  Super szkoła jazdy! Serdecznie polecam!

 

 • Kasia S.
  Z całego serca polecam kurs u Pana Andrzeja! Do każdego kursanta podchodzi indywidualnie, chętnie tłumaczy i odpowiada na wszelkie pytania, nawet te najgłupsze. Pan Andrzej uczy nie tylko jak zdać egzamin państwowy, ale przede wszystkim jak jeździć i bez stresu radzić sobie w różnych sytuacjach, które mogą się nam przytrafić na drodze. Każda jazda była dla mnie przyjemnością i przebiegała w bardzo miłej atmosferze. Czysty profesjonalizm! Egzamin teoretyczny i praktyczny zdany za pierwszym razem. Jeszcze raz bardzo polecam! :)

 

 • Stanisław Kubik
  Z czystym sumieniem mogę polecić jazdy u Pana Andrzeja. Nauka tutaj to przyjemność, Pan Andrzej jest niesamowicie miłą osobą, z niesamowitymi umiejętnościami instruktorskimi. Gdybym miał kontakt wcześniej, bez wahania zdecydowałbym się na kurs od początku właśnie u Pana Andrzeja!

 

 • Fąfel
  Dla osób, które nie wiedzą gdzie nauczać się do prawa jazdy BARDZO polecam ośrodek Pana Andrzeja, panuje tu super atmosfera i profesjonalizm. Egzamin zdawany był na Balicach i oczywiście za 1 razem :) . Pan Andrzej posiada anielską cierpliwość nawet do tych najbardziej upartych, jest w stanie wszystko jasno wytłumaczyć. Wszystko przebiegało sprawnie podczas jazd, gorąco POLECAM!

 

 • Sybilla Rz.
  Bardzo polecam kurs u Pana Andrzeja. Jest naprawdę profesjonalnym instruktorem i nauka jazdy była dla mnie wielką przyjemnością. Pan Andrzej jest bardzo uprzejmy, a przy tym konkretnie tłumaczy i odpowiada na wszystkie, nawet te najgłupsze, pytania. Egzaminy z teorii i praktyki zdałam za pierwszym razem, co tylko potwierdza moją opinię :) Bardzo dziękuję!

 

 • Patrym Wojtanowicz
  Nauka u Pana Andrzeja to czysta przyjemność. Nie było tu schematycznego prowadzenia kursu, żeby tylko zaliczyć   odpowiednie elementy i pożegnanie. Indywidualne podejście do każdego z osobna, bardzo mi się to spodobało. Mimo moich błędów, u Pana Andrzeja panował spokój, z chęcią pomagał i tłumaczył co i jak powinno zostać zrobione. Przygotowanie do jazdy to jedna sprawa, druga jest taka, że Pan Andrzej potrafi również dobrze przygotować kursanta pod względem psychicznym, ani grama stresu podczas egzaminu państwowego. Nie było tu przygotowania stricte pod egzamin, a już pod jazdę ogólną. Teoria i Praktyka zaliczona za 1 razem. Polecam gorąco ten ośrodek!

 

 • Martynanenko
  Bardzo polecam! Pan Andrzej indywidualnie oraz z pełnym profesjonalizmem podchodzi do każdego kursanta. Nauczył mnie, jak radzić sobie ze stresem na drodze, a także pomógł mi uwierzyć w siebie przed egzaminem   państwowym. Cieszę się, że trafiłam właśnie na Pana. Zdane za pierwszym razem!

 

 • Wiktoria Kulesza

           Bardzo profesjonalnie przeprowadzony kurs. Polecam z całego serca!!!

 

 • Karol Kaczor
  Pan Andrzej to człowiek który nie tylko uczy jak zdać egzamin, ale przede wszystkim jak spokojnie i mądrze jeździć. Każdemu mogę szczerze polecić, warto poświecić swoj czas i pieniądze na naukę w tej szkole.

 

 • Wiktoria Kobylańska
  Pełen profesjonalizm, Pan Andrzej potrafi indywidualnie podejść do każdego kursanta. Podczas kursu uczymy się jeździć po całym mieści, a nie tylko po trasach egzaminacyjnych. Jazdy odbywają się w miłej i przyjemnej atmosferze. Dzięki Panu instruktorowi udało mi się zdać egzamin za pierwszym razem. Serdecznie polecam

 

 • Wika
  Profesjonalne przygotowanie do egzaminu, indywidualne podejscie do kazdego kursanta. Nawet w ciezkim okresie pandemii Pan Andrzej nie zaniedbał swoich obowiązków, dzwonil, pisal - interesował sie postępami, czasami nawet i okrzyczal jak brakowalo motywacji do rozwiązywania testów! :D Świetna atmosfera, Pan instruktor jest bardzo sympatyczny i ma podejscie z pasji co widac, stara sie w prosty sposob przekazać swoja wiedzę, zawsze służy pomocą i zawsze jest pod telefonem! Kazdemu bede szczerze polecać. :) Egzamin zdany za pierwszym razem!! :)) Pozdrawiam, żółwik!

 

 • Dżordż Flojd
  Super szkola jazdy ! Indywidualnie podejscie do kursanta ,bez problemu rozwiewa wszelkie watpliwosci.Jazda z panem andrzejem to czysta przyjemnosc

 

 • Berty
  Polecam z całego serca Pana Andrzeja i jego ośrodek. Jazdy odbywają się w bardzo przyjemnej, spokojnej i miłej atmosferze. Pan Andrzej to instruktor, który bardzo dobrze zna swoją sprawę, nauczy czytać znaki, jeździć nie tylko po trasach egzaminacyjnych ale po całym mieście, w razie jakichkolwiek błędów wszystko wytłumaczy i powtórzy tak, że egzamin będzie zdany za 1 razem. Polecam!!!

 

 • Bartłomiej Haha
  1. Pan Andrzej jest bardzo sympatyczny, uprzejmy i cierpliwy. 2. Jeśli chodzi o jazdy, bo tylko to dobierałem u Pana Andrzeja to przede wszystkim dąży do tego, żeby się swobodnie jeździło i u mnie np potrafił to przyswoić, za czym szło też zwiększenie umiejętności kierowania autem i poruszanie się po drogach. 3. Ośrodek jest blisko rynku, czyli raczej w dobrze dostępnym miejscu dla wielu osób. 4. Jazdy to są drogie rzeczy, ale wydaje mi się, że Pan Andrzej ma w porządku stawkę za godzinę na tle innych instruktorów. Co tu dużo mówić, polecam tego instruktora. Super podejście do sprawy i dzięki niemu zdałem egzamin na prawo jazdy

 

 • Kasia Garbacz
  Serdecznie polecam! Pan Andrzej z pełnym profesjonalizmem a zarazem w bardzo sympatycznej atmosferze potrafi przygotować do egzaminu perfekcyjnie. Nie uczy jazdy na pamięć, uczy jak zachować się w każdej sytuacji na drodze, pewności siebie za kierownicą. Jest bardzo cierpliwy i daje mnóstwo cennych wskazówek. Dobrze i zrozumiale potrafi wytłumaczyć każdą wątpliwość, dostosowuje się do potrzeb kursanta. Widać i czuć, że uczy z pasją i ogromnym zaangażowaniem! Jeszcze raz szczerze polecam każdemu naukę w tej szkole jazdy!

 

 • Amuras
  Wystarczyły 4h ( 2 spotkania) doszkalające zaledwie kilka dni przed egzaminem żeby zaliczyć egzamin pozytywnie. Pan Andrzej doskonale zaobserwowal jakie błędy popełniam i w tak krótkim czasie skorygowal i naprowadzil na prawidłową postawę którą skutkowała zdaniem egzaminu za pierwszym razem. Serdecznie polecam!

 

 • Marta Stokłosa
  Pan Andrzej to właściwy człowiek, na właściwym miejscu.
  Nauczył mnie jak bezpiecznie korzystać z dróg, sprawił, że poczulam się pewniej za kierownicą, pozwolił samodzielnie podejmować decyzje, wyciągać wnioski z zachowań, które nie do końca były, takie jak należy, uświadomił mi wiele rzeczy i dal dużo celnych, trafionych rad, nie uczył mnie utartych, egzaminacyjnych tras, jak robiono to w innym ośrodku (bez większego skutku), ale tego jak czytać znaki.
  Po rozmowie, ustaliliśmy nad czym będziemy wspólnie pracować i co będziemy poprawiać, co świadczy o jego indywidualnym podejściu do kursantów. W dodatku jest cierpliwy i bardzo wyrozumialy. Na jazdach skupia się na kursancie, cierpliwie odpowiada na każde pytanie, nie podnosi głosu czy nie wprowadza nerwowej atmosfery.
  Bardzo polecam ten Ośrodek!

 

 • Karol M.
  Serdecznie polecam! Pan Andrzej w jasny i zrozumiały sposób przekazuje wiedzę co pozwala na odnalezienie się w każdej sytuacji na drodze. Sposób nauczania pozwala na spokojne zdanie egzaminu i czucie pewności siebie za kierownicą.

 

 • Szymon Kolbusz
  Gorąco polecam! Dzięki Panu Andrzejowi zdanie egzaminu było tylko formalnością. W świetny i zrozumiały dla każdego sposób potrafi pokazać jak odnaleźć się w każdej sytuacji na drodze. Jeszcze raz polecam.

 

 • Małgorzata Trojnar
  Z wielką przyjemnoscią polecam jazdy z panem Anrzejem. Wszystkie lekcje prowadzone bardzo profesjonalnie. A sam instruktor bardzo miły i cierpliwy. Jeszcze raz bardzo dziekuję panie Andrzeju.

 

 • Oliwier Widomski
  5*

 

 • Iza Kowalczyk

  Egzamin zdany tylko i wyłącznie dzięki Panu Andrzejowi. Zdawanie prawa jazdy odpuściłam pół roku temu, zniechęciłam się. Na szczęście na swojej drodze miesiąc temu spotkałam Pana Andrzeja, który nie uczy dla pieniędzy i dla zdania egzaminu, uczy przede wszystkim jeździć, czytać znaki, dodaje wiary w siebie i w swoje umiejętności. Dzięki Panu Kępińskiemu po pół roku poszłam na egzamin i zdałam od razu, cudowne uczucie i ogromna wdzięczność wobec tego człowieka. Polecam na 10000%

 

 • Lidia
  Pan Andrzej to prawdziwy fachowiec zaangażowany w to co robi. Ma ogromną wiedzę, którą dzieli się sposób konkretny i przystępny. Przed przystąpieniem do lekcji dodatkowych zbiera informacje na temat potrzeb klienta, do nich potem dostosowuje przebieg jazdy. Bardzo wspiera psychicznie i buduje pewność siebie, tak potrzebną na egzaminie a potem w codziennej jeździe! Jestem wdzięczna za wszystkie cenne wskazówki i wyćwiczone umiejętności. Polecam każdemu i jeszcze raz dziękuję!

 

 • Julia Kubik
  Byłam w kilku szkołach jazdy w Krakowie i stąd mogę porównać sposoby nauczania. Dla mnie lekcje z Panem Andrzejem były zdecydowanie najlepsze z wszystkich, jakich doświadczyłam. Dzięki nim zrozumiałam, co się dzieje na drodze i zapanowałam nad samochodem i teraz nawet lubię jeździć autem. Na pierwszym spotkaniu Pan Andrzej zobaczył, że się stresuję, nie czytam znaków itd. I pomógł mi w zrozumieniu, co trzeba robić, żeby pewnie czuć się na drodze, a na następnych lekcjach to ćwiczyłam (i wiele innych rzeczy). Po każdym spotkaniu czułam, jak robię postępy. Zdałam egzamin bez problemu - w dużej mierze dzięki lekcjom z Panem Andrzejem. Polecam w ciemno, bo pełen profesjonalizm!

 

 • Adam Zieliński
  Najlepszy osrodek szkoleniowy w Krakowie. Pan Andrzej bardzo dobrze tlumaczy cala teorie jak i praktyke. Podczas jazd mozna czuc sie swobodnie nie ma zadnego napiecia ze strony instruktora. Polecam kazdemu kto szuka szkoly gdzie nauczy sie bezpiecznie jezdzic! 

 

 • Piotr Buchcic
  Polecam Pana Andrzeja, świetny instruktor jazdy. Podstawowy kurs praktyczny z Panem Andrzejem w zupełności wystarcza do pomyslnego zdania egzaminu praktycznego.

 

 • Emenerix
  Najlepsza szkółka i najlepszy instruktor! Super atmosfera i indywidualne podejście do każdego, polecam serdecznie.

 

 • Gosia Desput poleca stronę PJK Prawo Jazdy Kraków.
  24 września ·
  Pełen profesjonalizm, świetne przygotowanie do jazdy. Polecam gorąco

 

 • Wojtek Krasny poleca stronę PJK Prawo Jazdy Kraków.
  22 sierpnia ·
  Świetna atmosfera oraz przygotowanie zarówno do egzaminu jak i do samodzielnej jazdy:) Serdecznie polecam!

 

 • Piotr Buchcic  poleca stronę
  19 stycznia
  Gorąco polecam ten ośrodek szkoleniowy.
  Egzamin państwowy zdany za pierwszym podejściem bez dodatkowych jazd.
  Polecam panów Andrzeja i Piotra jako bardzo dobrych instruktorów oraz pozdrawiam cały team.

 

 • Dariusz Warchulski  poleca stronę

  18 stycznia

  Bardzo dobra szkoła jazdy. Zajęcia teoretyczne są interesujące i prowadzone w taki sposób że można z nich wynieść wiele wiedzy oraz zachowań czysto praktycznych na drodze, a jazdy z Panem Piotrem i Andrzejem to była czysta przyjemność

 

 • Jolanta Kozakiewicz  poleca stronę
  29 grudnia 2018

  To bardzo dobra szkoła jazdy polecam wszystkim. Profesjonalizm,skuteczność oraz przyjemna atmosferą. Dużo cierpliwości i spokoju instruktorów. Dziękuję p. Piotrze, P. Andrzeju i P. Asiu - jesteście najlepsi!

 

 • Maciej Zając  poleca stronę
  25 września 2018
  Bardzo polecam tę szkołę, wyrozumiali instruktorzy, wysoki poziom nauki i dobre podejście do kursanta. Wszystkie egzaminy zdałem w pierwszym terminie bez większych trudności, a nie miało by to miejsca gdyby nie Pan Andrzej, z którym miałem przyjemność jeździć. Kurs przygotowuje nie tylko do egzaminu, ale także do późniejszego ruchu na drodze, stres jazdą samemu nie miał miejsca dzięki luźnej atmosferze w trakcie jazd, czego nie może powiedzieć część znajomych zdający kursy w innych ośrodkach. Jeszcze raz gorąco polecam!

 

 • Ewa K - ska  poleca stronę
  4 września 2018
  To najlepsza szkoła nauki jazdy w Krakowie! Pełen profesjonalizm, szacunek do kursanta, duże dawki wyrozumiałości :) Kurs teoretyczny świetnieprzeprowadzony (pan Andrzej :) ) .
  Przyjemne lekcje głównie pod okiem profesjonalnego Pana Andrzeja jak i wspaniałego Pana Piotra! Szczerze polecam! Szkoła na piątkę z plusem :)

 

 • Aleksandra Moskała zrecenzowała:
  20 czerwca 2018
  Bardzo polecam! Pan Andrzej super tłumaczy teorię i podchodzi indywidualnie do każdego. W razie, gdy czegoś nie rozumiałam wszystko zostało mi jasno przedstawione. Jazdy z Panem Piotrem to była sama przyjemność i z całą pewnością mogę powiedzieć, że dzięki niemu zdałam egzamin praktyczny za pierwszym razem! Pozdrawiam serdecznie!

 

 • Adriana Molik zrecenzowała:
  13 kwietnia 2018 ·
  Szczerze polecam!!! z całego serca dziękuję Panu Andrzejowi!!!za cierpliwość pozytywne podejście I za dobry humor który towarzyszył nam podczas nauki jazdy. Kazie zajęcia mile wspominam z uśmiechem. Pan Andrzej potrafi ze spokojem I z nutka dobrego humor uczyć jazdy. Każde błędy które były popełniane czy jakieś nie jasności jak się pojawiły to w sposób zrozumiały wytłumaczy objaśni a nawet parę razy powtórzy to samo w koło jak trzeba z anielska cierpliwością a ja nie jestem"super uczniem" A dzięki Panu Andrzejowi zdałam!!! jeszcze 13 w piątek - szczęśliwy dzień. Jeszcze raz bardzo dziękuje za wszystko. Szczerze polecam!!!

 

 • Ewelina Szymusiuk zrecenzowała:
  20 lutego 2018
  Z czystym sercem moge polecic szkołę jazdy GPS ! Jak wiemy, miejsca tworzą ludzie, a instruktorzy w tej szkole jazdy to wlasciwe osoby na wlasciwym miejscu ;)Zajęcia teoretyczne u pana Andrzeja przeprowadzone w sposób przejrzysty i przystępny :) Każdy z kursantów miał okazję sprawdzić się, dopytać o niejasności, a ponadto luźna atmosfera na zajęciach sprawiała, że czas szybciej mijał. Jak najbardziej na plus. Co do zajeć praktycznych, to ukłony kieruję w stronę pani Asi, która z cierpliwością przechodziłą ze mną przez każdy manewr, który sprawiał mi trudność i zawsze starała się wyjaśnić mi go w taki sposób, abym zrozumiała. Dzięki niej i panu Andrzejowi, stało się coś, co przez dłuższy czas wydawało mi się niemożliwe - pokonałam swój lęk do jazd i w dniu dzisiejszym zdałam egzamin państwowy - i to za pierwszym razem ! :) Przyszłym kandydatom na kierowcę zdecydowanie polecam tę szkołę jazdy!

 

 • Klaudia Wilk zrecenzowała:
  26 stycznia 2018
  Jeśli chodzi o szkołę jazdy, mogłabym bardzo dużo napisać, jednakże chciałabym się skupić na tym, co najważniejsze. Zajęcia teoretyczne prowadzone rzetelnie, to prawda. Natomiast, jeśli chodzi o jazdy - z całego serca polecam jazdy z Panem Tadeuszem! Wsiadając pierwszy raz za kółko - nie potrafiłam nic, kompletnie, a z biegiem czasu nauczyłam się naprawdę wiele! Cudowna, luźna atmosfera, pan Tadeusz ma niesamowita cierpliwość, po sto razy bez krzyku potrafi wytłumaczyć manewr, z którym ma się problemy, każda jazda to czysta przyjemność, wiec polecam tą szkołę i w szczególności Pana Tadeusza! Pozdrawiam serdecznie wraz ze zdanym prawem jazdy w dniu dzisiejszym! :)

 

 • Paulina Binko zrecenzowała:
  11 stycznia 2018
  Serdecznie polecam genialny sposób prowadzenia lekcji, fenomenalne podejście do kursantów, zaangażowanie w skrócie pełen profesjonalizm. Jestem zachwycona, zajęcia przebiegają w miłej atmosferze, która bardzo ułatwia naukę jazdy. Dzięki Panu Andrzejowi zyskałam wiele rad nie tylko aby zdać egzamin, ale żeby być bezpiecznym i uśmiechniętym kierowcą

 

 • Irmina Szostak zrecenzowała:
  18 grudnia 2017
  Bardzo dobrze będę wspominać czas spędzony w tej wlasnie szkole. Mimo że nie miałam wcześniej żadnego kontaktu z autem to dzięki bardzo sympatycznemu i cierpliwemu instruktorowi Panu Andrzejowi egzamin państwowy zdałam za pierwszym razem! a kurs teoretyczny był bardzo dobrze i przyjemnie prowadzony.
  Szkołę serdecznie polecam!
  I bardzo dziękuję

 

 • Katarzyna Brożek zrecenzowała:
  18 grudnia 2017 ·
  Bardzo miło wspominam czas spędzony w tej szkole. Wykłady z teorii były fantastyczne! Ciekawe, z dużą dawką humoru i zawsze w cudownym aromacie kawy :) Wszystkie trudne i niezrozumiałe rzeczy stawały się proste i oczywiste. Wspaniała atmosfera, indywidualne podejście i przyjemna osoba w postaci Pana Andrzeja sprawiały, że nie chciało się wychodzić.
  Jazdy wyglądały podobnie. Zawsze pełne emocji i choć niejednokrotnie szło mi okropnie, miałam gorszy dzień, to było wspaniale. Pan Andrzej zawsze miły, serdeczny i życzliwy wprowadzał kapitalną atmosferę a w trudnych chwilach ratował z opresji. Jestem pod ogromnym wrażeniem Jego cierpliwości, umiejętności i serca jakie wkłada w każdą sekundę swojej pracy. Sposób nauki i podejścia jest godny naśladowania.
  Możliwość jazdy na torze poślizgowym to dodatkowy plus, dobre przygotowanie i świetna zabawa.
  Dzięki tej szkole nie tylko zdałam egzaminy, ale też nie obawiam się wsiąść do samochodu a myśl o jeździe po centrum, autostradzie czy oblodzonej drodze nie paraliżuje mnie strachem.
  Jestem wdzięczna za przekazaną mi wiedzę i okazane serce:)
  Gorąco polecam szkołę!!!

 

 • Olga Tabor zrecenzowała:
  14 grudnia 2017
  Zdane za pierwszym razem !
  Wykłady teoretyczne z Panem Andrzejem rewelacyjne, wiedza sama się po nich przyswaja. Miałam przyjemność uczyć się od podstaw jazdy pod bardzo cierpliwym i życzliwym okiem Pani Joanny Waligórskiej :) Serdecznie polecam - wymarzony instruktor.
  Dziękuję!

 

 • Mateusz Wojtulewicz zrecenzował:
  25 listopada 2017 ·
  Świetna szkoła, instruktorzy z powołaniem. Naprawdę polecam, oba egzaminy za pierwszym razem :)

 

 • Ania Ferenc zrecenzowała:
  31 października 2017
  Najlepsza szkoła jazdy w Krakowie!
  Zarówno zajęcia teoretyczne z Panem Andrzejem jak i te praktyczne z Panem Tadeuszem zaliczam do bardzo udanych Miła i luźna atmosfera, dzięki której lekcje to sama przyjemność!
  Polecam serdecznie

 

 • Iza Klesny zrecenzowała:
  27 października 2017
  Bardzo polecam szkole! rzetelnie prowadzone kursy teoretyczne, świetni instruktorzy, rzeczowi, cierpliwi i wymagający zarazem. Zawsze dostępni czasowo w związku z jazdami przed egzaminem. jazdy w spokoju i atmosferze serdeczności. Dziękuje za przygotowanie i wsparcie!

 

 • Aleksandra Pękala zrecenzowała:
  8 stycznia 2017
  Po kilkukrotnych próbach zdania, kiedy frustracja dosłownie mnie zalewała na samą myśl o kolejnych podejściach do egzaminu i po lekcjach w dwóch innych szkołach jazdy trafiłam w końcu pod skrzydła Pana Andrzeja i się udało! To jakiś tajemniczy dar, że ten człowiek wpaja pewność siebie i spokój ducha w osobę, która na egzaminie praktycznie dostawała drgawek ze stresu. Polecam z czystym sercem!

 

 • Misiu Krzysiu zrecenzował:
  16 września 2018
  Bardzo polecam. Zajęcia teoretyczne prowadzone w bardzo profesjonalny, ale przy tym przystępny i nie nudny sposób, nie mówiąc o bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Zajęcia praktyczne prowadzone na tak samo wysokim poziomie. Profesjonalnie, szybko i bardzo dokładnie zostałem przygotowany do zostania kierowcą, mimo ze przede mną jeszcze trochę nauki i szlifowania umiejętności na drodze to trudno mi sobie wyobrazić lepszy start. Oczywiście na jazdach też było bardzo miło, śmiesznie i sympatycznie. Wszelkie formalności załatwiane bardzo szybko i na miejscu, na nic nigdy nie musiałem czekać.
  Całej ekipie bardzo dziękuję za poświęcony czas i cierpliwość.
  A całej reszcie gorąco polecam tą szkołę.
  Pozrawiam Krzysztof K.

 

 • Ewa K-ska  poleca stronę
  4 września 2018
  To najlepsza szkoła nauki jazdy w Krakowie! Pełen profesjonalizm, szacunek do kursanta, duże dawki wyrozumiałości :) Kurs teoretyczny świetnie przeprowadzony (pan Andrzej :) ) .
  Przyjemne lekcje głównie pod okiem profesjonalnego Pana Andrzeja jak i wspaniałego Pana Piotra! Szczerze polecam! Szkoła na piątkę z plusem :)

 

 • Paulina Binko zrecenzowała:
  11 stycznia 2018
  Serdecznie polecam genialny sposób prowadzenia lekcji, fenomenalne podejście do kursantów, zaangażowanie w skrócie pełen profesjonalizm. Jestem zachwycona, zajęcia przebiegają w miłej atmosferze, która bardzo ułatwia naukę jazdy. Dzięki Panu Andrzejowi zyskałam wiele rad nie tylko aby zdać egzamin, ale żeby być bezpiecznym i uśmiechniętym kierowcą...

 

 • Ania Ferenc zrecenzowała:
  31 października 2017
  Najlepsza szkoła jazdy w Krakowie!
  Zarówno zajęcia teoretyczne z Panem Andrzejem jak i te praktyczne z Panem Tadeuszem zaliczam do bardzo udanych Miła i luźna atmosfera, dzięki której lekcje to sama przyjemność!
  Polecam serdecznie

 

 • Kacper Kudliński zrecenzował:
  9 października 2017
  W telegraficznym skrócie:
  Doskonałe przygotowanie do egzaminu teoretycznego. Jakiekolwiek pytania i wątpliwości znajdują odpowiedź która jest wytłumaczona w taki sposób aby każdy mógł wszystko zrozumieć. W kwestii jazd to są one przeprowadzane w bardzo przyjaznej atmosferze. Instruktorzy są rozmowni, można z nimi porozmawiać zarówno na tematy związane z egzaminami jak i na tematy kompletnie różne, co pozwala się rozluźnić za kierownicą ;) Zatem bardzo polecam i życzę wszystkim powodzenia ^^
  P.S Teoria państwowa zdana na maksimum punktów, a praktyka zdana za pierwszym podejściem

 

 • Kamil Gucwa zrecenzował:
  8 sierpnia 2017

  Ciekawa nauka teori i wyćwiczone do perfekcji jazdy z wspaniałą Panią Joanną, ze skutkiem zdania egzaminów za pierwszym razem. Nie ma nad czym się zastanawiać, tylko zapisać się na kurs :)

 

 • Paulina Socha zrecenzowała:
  31 maja 2017
  Wszystko zdane za pierwszym ;) Lekcje teoretyczne z Panem Andrzejem prowadzone w ciekawy sposób z indywidualnym podejściem do każdego z kursantów. Jazdy z Panem Tadeuszem to wielka przyjemność i dużo śmiechu. Ma ogromną cierpliwość i pokazuje nawet 100 razy wcześniej tłumaczony manewr. Potrafi rozładować największy stres kursanta co jest ogromnym plusem. Zwraca uwagę na błędy oraz problematyczne miejsca na drogach, odpowiada nawet na najgłupsze pytania :D Jazdy ustalane są na bieżąco w dogodnym dla nas terminie. Jest wielkim wsparciem dla kursanta. Gorąco polecam tego instruktora jak i szkołę jazdy :D !!!!

 

 • Marek Waligóra zrecenzował:
  28 kwietnia 2017
  Zarówno zajęcia teoretyczne jak i praktyczne przeprowadzone profesjonalnie i w miłej atmosferze, z całego serca polecam tę szkołę!

 

 • Rafał Białkowski zrecenzował:
  4 kwietnia 2017
  Bardzo dobre przygotowanie do egzaminu, świetnie prowadzone zajęcia teoretyczne -wszelkie najdziwniejsze pytania znajdują odpowiedź. Wszystko jest tłumaczone tak, aby kursant zrozumiał dlaczego, a nie nauczył się na pamięć i i tak nie umiał zastosować teorii w praktyce.
  Jazdy po Krakowie - idealne. Po pierwsze pełne skupienie instruktora na kursancie, nie trzeba się martwić, że robi się coś źle i nie zostanie to zauważone. Każdy błąd, każda trudna sytuacja jest omówiona i wytłumaczona, skąd co się bierze i dlaczego tak. 
  Jako osoba spoza Krakowa zdająca w tym pięknym mieście zupełnie go nie znając zostałem porządnie przeszkolony (i zdałem egzamin) - świadczy to o tym, że nie przygotowują tu jedynie do bezmyślnego jechania na pamięć i wkuwania tras, tylko samodzielnego myślenia i reagowania na sytuację na drodze, nawet jeśli zupełnie nie zna się okolicy. Jeśli ktoś chce na prawdę porządnie przygotować się do przyszłej samodzielnej jazdy nie tylko do zdania egzaminu to najlepsze miejsce.
  Dodatkowe 5 gwiazdek od Magdaleny S., która jako, że nie posiada facebooka podpina się do opinii:
  Najlepsza szkoła jazdy w Krakowie, egzamin zdany za pierwszym razem. Fantastyczna atmosfera, świetni instruktorzy, którzy podchodzą do kursanta po ludzku, ze zrozumieniem, że człowiek może bać się pewnych sytuacji, panikować. W czasie jazdy są czujni i nie pozwalają by na drodze doszło do niebezpiecznych sytuacji, dbają o dobre samopoczucie kursanta, który z nerwów czasami chciałby wyskoczyć przez okno. Polecam wszystkim !!!!

 

 • Maria Bożycka zrecenzowała:
  3 kwietnia 2017
  Najlepszy wybór!!! 
  Super atmosfera, indywidualne podejście do kursanta, elastyczność we wszystkim! Nie mogę wyobrazić lepszego instruktora - tylko Pan Andrzej!!!
  Ten człowiek nie tylko nauczył mnie panować nad samochodem ale również psychiczne przygotował do egzaminu i samodzielnej jazdy! :-)
  Polecam wszystkim! 
  Panie Andrzeju dziękuję bardzo jeszcze raz!!! :-)

 

 • Wojciech Łopuszański zrecenzował:
  3 kwietnia 2017

  12/10 zdane za 1 razem bez problemu ;)polecam z całego rozumu

 

 • Julia Biedroń zrecenzowała:
  27 marca 2017
  Bardzo polecam tą szkołę. Teorię przedstawiono bardzo ciekawie i przystępnie, co więcej, stawiano na samodzielne myślenie i zrozumienie ewentualnych skutków swoich zachowań na drodze. Jazdy z p. Andrzejem były czystą przyjemnością: spokojnie, cierpliwie i z indywidualnym podejściem. Dzięki nim nie miałam strachu przy prowadzeniu auta i czekałam na kolejną jazdę z niecierpliwością. A p. Andrzej - to instruktor od Boga! Zawsze dbał o dobrą atmosferę pod czas jazd, potrafił odstresować i wszystko spokojnie wytłumaczyć. Oby wszyscy byli tacy jak on! Egzamin zdany za drugim razem :)

 

 • Ola Kustra zrecenzowała:  
  21 marca 2017
  Jestem naprawdę bardzo zadowolona z tej szkoły. Zarówno wykłady prowadzone przez Pana Andrzeja były w pełni profesjonalne i z dużą dozą humoru oraz cierpliwości przeprowadzane. Zawsze był skory do pomocy przy nawet najbardziej absurdalnych pytaniach. A jazdy z Panem Tadeuszem to sama przyjemność ;)zdany egzamin zarówno teoretyczny jak i praktyczny za pierwszym razem o czymś świadczą ;) polecam serdecznie!

 

 • Iwona Łopata zrecenzowała:
  18 marca 2017

  Wszystko zdane za pierwszym ;) Pan Andrzej na lekcjach teoretycznych bardzo dokładnie tłumaczy wszystko. Jazdy z Panem Tadeuszem to czysta przyjemność i dużo śmiechu. Ma ogromną cierpliwość ,dokładnie pokazuje jak należy zrobić manewr nawet gdy już kilka razy tłumaczył. Zwraca uwagę na problematyczne miejsca na drogach i odpowiada na każde nawet najgłupsze pytanie ;) Jazdy ustalane są na bieżąco i w dogodnym dla nas terminie. Serdecznie polecam!

 

 • Damian Buziewicz zrecenzował: 
  20 lutego 2017

  Świetny ośrodek szkoleniowy. Zarówno egzamin teoretyczny jak i praktyczny zdałem za pierwszym razem. Dziękuję za dobre przygotowanie. Polecam tą szkołę :)

 

 • Woj-Leś Ewelina zrecenzowała:
  30 stycznia 2017
  Z przyjemnością polecam szkołę.
  Za cierpliwość, podejście do osoby uczącej się, wspaniałą atmosferę w czasie nauki i przede wszystkim zdany egzamin :D

 

 • Jerzy Calik zrecenzował:
  24 stycznia 2017
  Dzięki - elegancko zdałem egzaminy na prawo jazdy, na prawdę polecam. Kurs teoretyczny był przeprowadzony przez Pana Andrzeja z taką dokładnością, że nie pozostawiał miejsca na niedomówienia. Wszystko zostało objaśnione od A do Z w sposób maksymalnie prosty i przystępny. Dziękuję Pani Beacie za dużo cierpliwości i śmiechu podczas jazd oraz oczywiście za nauczenie mnie prowadzenia samochodu! Panu Lucjanowi dziękuję za garści męskich rad podczas dodatkowych jazd przed egzaminem. Dziękuję Państwu za możliwość ustalania terminów jazd na bieżąco i elastycznie, gdyż było to dla mnie bardzo pomocne. Proszę śmiało korzystać z usług tej szkoły jazdy! Nikt się nie zawiedzie!

 

 • Magdalena Sokołowska zrecenzowała:
  24 stycznia 2017
  Polecam tę szkołę nauki jazdy! Bardzo dobrze wytłumaczona teoria przez Pana Andrzeja. Jako instruktora polecam Panią Beatę. Jazdy upłynęły w przemiłej i bezstresowej atmosferze. Na jazdach śmiało mogłam uzyskać odpowiedzi na moje pytania oraz dużo pomocnych wskazówek. Nie miałam żadnego problemu z elastycznością jazd. Dziękuję również Panu Lucjanowi za dwie dodatkowe godziny jazdy przed egzaminem. Pozdrawiam wszystkich instruktorów i serdecznie polecam!

 

 • Angelika Biel zrecenzowała:
  15 stycznia 2017
  Profesjonalne podejście do kursanta, dużo cierpliwości i spokoju u instruktorów, którzy zawsze wytłumaczą błąd i powiedzą, jak powinieneś go poprawić. Atmosfera bardzo przyjazna. Polecam p. Beatę, która potrafi przekazać wiedzę, dzięki czemu wiedziałam, że jestem dobrze przygotowana do egzaminu.
  Gorąco polecam! 

 

 • Ksawery Jaros zrecenzował:
  11 stycznia 2017
  Wszystkim kandydatom na przyszłych kierowców polecam tę firmę, jazdy odbywały się terminowo, indywidualnie podejście do kursanta a instruktorzy udzielają wiele cennych wskazówek, aby egzamin zdać w pierwszym terminie

 

 • Aleksandra Pękala zrecenzowała:
  8 stycznia 2017
  Po kilkukrotnych próbach zdania, kiedy frustracja dosłownie mnie zalewała na samą myśl o kolejnych podejściach do egzaminu i po lekcjach w dwóch innych szkołach jazdy trafiłam w końcu pod skrzydła Pana Andrzeja i się udało! To jakiś tajemniczy dar, że ten człowiek wpaja pewność siebie i spokój ducha w osobę, która na egzaminie praktycznie dostawała drgawek ze stresu. Polecam z czystym sercem!

 

 • Dominik Róg zrecenzował: 
  5 stycznia 2017

  Bardzo gorąco polecam. Teoria prowadzona w ciekawy sposób a praktyka z panią Beatą to czysta przyjemność. 10/10 nic dodać nic ująć. Egzamin teoretyczny i praktyczny za pierwszym razem :D

 

 • Sebastian Jasiorkowski zrecenzował:
  3 stycznia 2017

  Świetne przygotowanie do egzaminu z Panem Lucjanem i egzamin zdany na Koszykarskiej za pierwszym razem.

 

 • Gabrysia Lasota zrecenzowała: 
  30 listopada 2016

  Profesjonalne podejście do kursanta jak i proste i logiczne wytłumaczenie błędów. Dziękuje Panu Andrzejowi za cierpliwość i podtrzymanie na duchu przed egzaminem. Praktyka za pierwszym razem, nic dodawać nie trzeba. Jednym słowem pełny profesjonalizm :) 
  Pozdrawiam :)

 

 • Marek Ziaja zrecenzował:
  29 listopada 2016

  Cały kurs muszę ocenić bardzo dobrze, zarówno wykłady teorii jak i jazdy z Panią Beatą. Poważne i profesjonalne podejście do kursanta, bez straty czasu, wszystko jasno omówione i wytłumaczone. Efekt to teoria zdana za pierwszym razem tak samo praktyka. Myślę że warto dopłacić te 200zł więcej za kurs niż u konkurencji, niż męczyć się później z poprawkami. Polecam!

 

 • Asia Chmura zrecenzowała:
  29 listopada 2016

  Przekazywanie wiedzy w prosty sposób, mili instruktorzy i zdany egzamin na bank ;)

 

 • Kamil Marzec zrecenzował:
  14 listopada 2016
  Szkoła godna polecenia w 100%. Moim zdaniem NAJLEPSZA W CAŁY KRAKOWIE. Zostałem nauczony wszystkiego tak naprawdę od zera :D Miła, bezstresowa atmosfera,indywidualne podejście do kursanta. Świetnie wytłumaczona teoria przez P. Andrzeja. Wspaniali instruktorzy, bardzo cierpliwi, wyrozumiali ludzie z pasją i ogromnym poczuciem humoru w szczególności P.Beata która jest najbardziej wyrozumiałym, najcierpliwszym,najuważniejszym człowiekiem na ziemi,powie dokładnie bez krzyków i szczerze co trzeba poprawić :) Ucząc się teorii jak i praktyki w "elce" nie zauważyłem żadnych większych minusów ze strony Szkółki GPS. Na pewno nie zapomnę lekcji praktycznych. Polecam każdemu !! :)Teoria i praktyka zdana za pierwszym razem bez większych problemów.

 

 • Jakub Kisała zrecenzował:
  9 listopada 2016

  Serdecznie Polecam! Gwarantowane zdanie za pierwszym razem. Szczególne podziękowania dla Pana Andrzeja, Pana Lucjana oraz Pani Kamili 

 

 • Madelaine Touahri zrecenzowała: 
  9 listopada 2016
  Bardzo sympatycznie, profesjonalnie i skutecznie! Szczególnie polecam P. Andrzeja. Dziękuje za anielską cierpliwość i przygotowanie do zdania egzaminu za pierwszym razem :)

 

 • Angelika Szybowska zrecenzowała:
  3 października 2016
  Teoria jak i praktyka zdana za pierwszym razem - chyba nic więcej nie muszę dodawać :) Przede wszystkim indywidualne i przyjacielskie podejście do kursanta jest największym atutem tej szkoły. Z uśmiechem na ustach wspominam każdy czas tam spędzony. Dlatego jeszcze raz chciałam podziękować przede wszystkim p. Beacie, z którą miałam przyjemność poznawać tajniki jazdy :) Jak i p. Andrzejowi, który świetnie prowadzi wykłady z teorii :) Serdecznie pozdrawiam! I polecam każdemu, kto ma jakiekolwiek wątpliwości nad wyborem szkoły jazdy :)

 

 • Marzena Bąk zrecenzowała: 
  2 października 2016
  Najlepsza szkoła jazdy w Krakowie, świetni instruktorzy. W szczególności P. Beata. Dzięki niej po paru latach przerwy w robieniu prawa jazdy, nabrałam pewności siebie i wiary w swoje umiejętności ( zdane za pierwszym razem, po dość długiej przerwie). Super atmosfera, każdy błąd dokładnie, profesjonalnie wytłumaczony, bez zbędnego stresu, aż chciało się wracać na kolejną jazdę. Dzięki niej, zmieniło się moje podejście co do jazdy samochodem, już nie boję się wyjeżdżać na drogi. Serdecznie polecam 

 

 • Katarzyna Sudelska zrecenzowała:
  2 września 2016  

  Serdecznie polecam ten ośrodek szkoleniowy! Zarówno zajęcia teoretyczne jak i praktyczne odbywały się w świetnej atmosferze. Dzięki cierpliwości i wyrozumiałości instruktorów przygotowanie do egzaminu państwowego było bezstresowe. Oba egzaminy zdane za pierwszym razem. Zdecydowanie najlepsza szkoła nauki jazdy w Krakowie!

 

 • Klaudia Rachwał zrecenzowała:
  22 sierpnia 2016
  Bardzo ciekawe wykłady, prowadzone w luźnej, miłej atmosferze. Podobnie jazdy z panem Jackiem. Wszystkie manewry mogłam powtarzać dopóki nie czułam się pewnie na drodze. Wielkie dzięki za cierpliwość :-) Obydwa egzaminy zdałam za pierwszym razem.

 

 • Michal Gawel zrecenzował:
  21 sierpnia 2016
  Świetna szkoła jazdy. Profesjonalni instruktorzy i bardzo dobre podejście do klienta. Szczerze polecam.

 

 • Mateusz Kozłowski zrecenzował:
  14 lipca 2016

  Bardzo polecam tę szkołę! Bardzo dobre podejście do kursantów, super wyłożona teoria, no i rewelacyjny instruktor p. Piotr, którego pozdrawiam! Jak i całą ekipę

 

 • Kinga Gaweł zrecenzowała:
  27 czerwca 2016

  Niewątpliwie najlepsza szkoła jazdy w Krakowie. Szczerze polecam ją wszystkim, którzy chcą bez stresu nauczyć się jeździć samochodem. Już podczas pierwszych zajęć przekonałam się, że nie mogłam lepiej trafić. Bardzo miła atmosfera, profesjonalne podejście instruktorów, godziny jazd dopasowane do możliwości kursantów. Podziękowania dla Pana Andrzeja za rzetelnie wytłumaczoną teorię oraz dla Pana Piotra za ogromną cierpliwość i nauczenie techniki jazdy, docenionej nawet przez egzaminatora.

 

 • Renata Cynarska-Szuba zrecenzowała:
  21 czerwca 2016

  Szkoła skutecznie wyleczyła mnie ze strachu przed jeżdżeniem samochodem i bardzo dobrze przygotowała do egzaminu (teoria i praktyka zdane za pierwszym razem) :) Bardzo dobrze prowadzone zajęcia teoretyczna. Wszystkie jazdy odbyłam w spokojnej i nienerwowej atmosferze (polecam instruktorów Pana Lucjana i Pana Andrzeja). Serdecznie polecam :)

 

 • Magdalena Ślusarczyk zrecenzowała:
  20 czerwca 2016
  Najlepsza szkoła, profesjonalni instruktorzy szczególnie Pan Piotr, którego serdecznie pozdrawiam. Miła atmosfera, ciekawe wykłady. Polecam!!!!

 

 • Paulina Orzeł zrecenzowała:
  15 czerwca 2016
  Z całego serca polecam! Niezawodni instruktorzy, wspaniała atmosfera, pełen profesjonalizm. Praktyka zdana za pierwszym razem. 11/10 :)

 

 • Igor Strzyżewski zrecenzował:
  14 czerwca 2016
  Pełen profesjonalizm ! Sam egzaminator mi powiedział żebym podziękował mojemu instruktorowi, gdyż nauczył mnie ponadprzeciętnej techniki jazdy. Sam kurs wszystkiego mnie nauczył i przebiegł w bardzo miłej atmosferze. Polecam każdemu !
  Ogromne uznanie dla Pana Piotra Kopca, który jest zdecydowanie instruktorem z powołania i potrafi nauczyć nawet najbardziej opornych :)

 

 • Michał Solarz zrecenzował:
  20 maja 2016

  Miła atmoswera ,profesjonalizm ,teoria i jazdy super .Naprawdę polecam :)

 

 • Barbara Lepionka zrecenzowała:
  18 kwietnia 2016 · 
  Miła i świetna kadra, zwłaszcza teoria u Pana Andrzeja i jazy u Pana Marcina. Bardzo dobre przygotowanie! :)

 

 • Katarzyna Bletek zrecenzowała:
  11 kwietnia 2016 · 
  Świetna szkoła, świetni instruktorzy. Teoria przy herbatce, w sympatycznej atmosferze, jeśli coś jest niejasne, pan Andrzej tłumaczy tak długo, aż nad wszystkimi głowami będą świecić się żarówki ;) Jazdy to samo - miło, bezstresowo, z indywidualnym podejściem do kursanta. Nauka z naciskiem na bycie dobrym kierowcą, a nie tylko pod odfajkowanie egzaminu. Polecam każdemu, kto poszukuje szkoły jazdy z powołaniem.

 

 • Agnieszka Sądel zrecenzowała:
  2 kwietnia 2016 · 
  Polecam wszystkim tę szkołę! Atmosfera świetna! Dziękuję P. Andrzejowi,z którym miałam przyjemność mieć lekcje doszkalajace, bo dzięki Niemu nabrałam więcej pewności za kierownicą i egzamin poszedł gładko! Wiec jeśli ktoś zamierza zapisać się na kurs, to bez wątpienia raz jeszcze polecam!!!

 

 • Ola Piwońska zrecenzowała:
  21 marca 2016 · 

  Zdecydowanie polecam. Bardzo miła atmosfera, świetnie wyłożona teoria przez Pana Andrzeja. Co do praktyki - podziękowania dla Pana Zbyszka dzięki któremu egzamin państwowy zdałam za pierwszym razem :)

 

 • Ania Kuś zrecenzowała:
  14 marca 2016 · 

  Nie ma do tego żadnych wątpliwości że to NAJLEPSZA szkoła jazdy <3 
  Będę bardzo miło wspominać czas spędzony na kursie :) Podejście do Kursanta jest bardzo przyjacielskie, co momentalnie powoduję, że aż chce się wracać :D Przygotowanie do wyprawy na "nieznane drogi" jest na wysokim poziomie. Chciałam więc bardzo podziękować p. Andrzejowi i p. Jackowi za zadziwiającą cierpliwość do pytań (bo przecież nie ma głupich pytań) za uśmiech i entuzjazm, za wykłady przy kawce, jazdy w przyjemnej atmosferze, oraz podbudowy do pozytywnego nastawienia do egzaminu, dzięki czemu podeszłam do niego mimo wszystko z pełnym uśmiechem na twarzy i spokojem :) Egzamin teoretyczny i praktyczny zdałam za pierwszym razem- co też o czymś świadczy, bo trudno by było to osiągnąć bez tak wspaniałej Ekipy :3. 
  Żałuje że to już koniec, bo to był naprawę wspaniały czas :'( <3
  Każdemu z całego serca POLECAM <3

 

 • Karolina Mej zrecenzowała:
  5 marca 2016 · 
  Bardzo miła atmosfera, teoria świetnie omówiona. Instruktorzy cierpliwi i wyrozumiali. Całość przekłada się na pozytywny wynik egzaminu państwowego. Polecam :)

 

 • Piotr Woźniak zrecenzował:
  22 lutego 2016 · 
  Dzięki za profesjonalne przygotowanie zarówno do egzaminu teoretycznego jak i praktycznego. 
  Teoria za 1. , praktyka za 2. Pozdrawiam :)

 

 • Judyta Endret Homoncik zrecenzowała:
  6 stycznia 2016 · 

  Absolutnie najcudowniejsza na świecie szkoła jazdy. To nie tylko miejsce, gdzie przygotowałam się do egzaminu państwowego. Na trzy miesiące, które tam spędziłam ośrodek stał się moim domem (nie tylko ze względu na spędzony tam czas, ale przede wszystkim dzięki panującej tam cudownej atmosferze). W tym miejscu chciałam serdecznie pozdrowić całą ekipę i podziękować za poświęcony mi czas. Panu Andrzejowi, za świetnie wyłożoną teorię i długie rozmowy, które pozwoliły mi nabrać pewności siebie, litry herbaty, oraz za te jazdy, dzięki którym zaczęłam się o wiele mniej stresować siedząc za kierownicą. Panu Jackowi za godziny spędzone w aucie, podczas których nauczył mnie nie tylko podstawowych manewrów, ale też wychodzenia cało z trudnych sytuacji drogowych. Dziękuję też za ukrócenie mojego negatywnego nastawiania się do egzaminu. Panu Marcinowi za jazdy pełne humoru i pokazanie, że świat nie kończy się na krzywym zaparkowaniu. Panu Zbyszkowi za solidne przeszkolenie techniczne, podczas którego odpowiedział chyba na wszystkie możliwe pytania. Panu Lucjanowi za czujność podczas zajęć i te dwie pierwsze jazdy, które pokazały mi jak uruchomić samochód i wyjechać na krakowskie drogi. Dziękuję też Panu Rafałowi za profesjonalnie przeprowadzone egzaminy wewnętrzne i możliwość miłego spędzenia czasu przed jazdami.
  Wszystkim dziękuję za rodzinną atmosferę i niemal anielską cierpliwość do mnie, oraz za wsparcie do ostatniej minuty przed egzaminem :)
  Pozdrawiam serdecznie!

 

 • Wiktoria Dobija zrecenzowała:
  17 grudnia 2015 · 

  Bardzo polecam tę szkołę jazdy! Profesjonalnie prowadzone kursy teoretyczne. W czytelny sposób przekazywane informacje i zasady jazdy. Możliwość dopytywania i otrzymywania wyczerpujących odpowiedzi. Sympatyczna i przyjazna atmosfera. Jazdy prowadzone przez najlepszych instruktorów, na czele z Panem Andrzejem :) Podczas kursu można nauczyć się nie tylko podstawowych reguł, ale także zdolności odnalezienia się w codziennych sytuacjach na drodze. Szczerze polecam! Teoria i praktyka zdana za pierwszym razem :)

 

 • Karolina Basista zrecenzowała:
  10 grudnia 2015 · 
  Myślę że nie trzeba tu dużo pisać, egzamin zdany za pierwszym razem. Bardzo dziękuję panu Andrzejowi i Jackowi. Bardzo miłe wspomnienia :)

 

 • Sławomir Piasecki zrecenzował:
  29 października 2015 · 
  Świetna szkoła jazdy. Radosna atmosfera sprzyjająca przyswajaniu wiedzy. Nauka w tej szkole jest miła i przyjemna a co najważniejsze skuteczna. Zachęcam wszystkich do wyboru tej szkoły - nie ma lepszej w Krakowie.

 

 • Ewelina Domanus zrecenzowała:
  21 października 2015 · 
  Polecam serdecznie wszystkim, którzy chcą zdać egzamin za pierwszym razem! Teoria wykładana w łatwy i przyjemny sposób przez przesympatycznego Pana Andrzeja. Z kolei podczas jazd, stres i przerażenie w bardzo szybkim tempie zamieniają się w śmiech i bezproblemową podróż. A to wszystko dzięki Panu Jackowi, który sprawia, że kompletny laik (czyt. ja) zdaje za pierwszym razem.
  #reklamyniekłamią

 

 • Dominik Janas zrecenzował:
  15 października 2015 · 
  Świetna sprawa, niby mój najdłuższy kurs ekspresowy w życiu, bo strasznie leniwie do tego podchodziłem, ale wszystko w jak najlepszym porządku.
  Mogę z czystym sercem polecić każdemu :)

 

 • Dorota Jania Bassa zrecenzowała: 
  1 września 2015 · 

  Jest to szkoła godna polecenia. Każdy jest tu traktowany indywidualnie, instruktorzy są super, atmosfera też. A co najważniejsze potrafią nauczyć

 

 • Joanna Burda zrecenzowała:
  27 sierpnia 2015 · 

  Polecam ten Ośrodek Szkoleniowy! Na kurs zapisałam się zachęcona pozytywnymi opiniami znajomych oraz dogodną lokalizacją.Teoria została rzetelnie wytłumaczona przez Pana Andrzeja. Jeździłam z Panem Jackiem. Bardzo dobry instruktor. Zwracał uwagę na popełniane błędy, pytał jakie zagadnienia sprawiają mi problem, był wymagający i nauczył mnie dobrze wykonywać łuk. Za pierwszym razem zdałam państwowy egzamin praktyczny i teoretyczny :)

 

 • Katarzyna Bul zrecenzowała:
  15 sierpnia 2015 · 
  Wystawiając tę opinię chciałam przy okazji raz jeszcze serdecznie podziękować za niezwykle miłą atmosferę zarówno na wykładach jak i podczas jazd. Ucząc się do egzaminu czułam, że jestem przygotowywana przez profesjonalistów, którym naprawdę zależy na bezpieczeństwie, sukcesie i zadowoleniu swoich klientów. Nauczyłam się tam nie tylko tego, jak prawidłowo prowadzić samochód, ale również zyskałam pewność siebie za kierownicą i umiejętność odpowiedzialnego podejmowania właściwych decyzji na drodze, co jest bardzo ważne również - a może przede wszystkim - po zdaniu egzaminu. W końcu po to go zdajemy, by później samodzielnie jeździć. Zdałam w Krakowie za pierwszym razem, mam prawo jazdy od miesiąca i jeżdżę bardzo dużo, a prowadzenie samochodu to dla mnie wielka przyjemność! Dziękuję i polecam tę szkołę wszystkim, którzy jeszcze się wahają :)

 

 • Mateusz Kozioł zrecenzował:
  5 sierpnia 2015 · 
  Bardzo polecam wszystkim tę szkołę jazdy! Rozwinięcie tego skrótu to nie puste słowa, lecz naprawdę Gwarancja, Profesjonalizm i Skuteczność - u mnie rzetelnie przekazana wiedza przez p. Andrzeja oraz fachowo przeprowadzone jazdy przez p. Zbyszka (wspieranego kilka razy przez Panów: Andrzeja i Lucjana) zamieniły się w zdane za pierwszym razem wszystkie egzaminy: wewnętrzne i państwowe ;)
  Panowie oby tak dalej! :D

 

 • Natalia Bury zrecenzowała: 
  30 lipca 2015 · 
  Cudowna szkoła, cudowni instruktorzy, miałam okazję jeździć prawie ze wszystkimi, ale najwięcej czasu spędziłam z panem Rafałem- cierpliwy, wszystko dokładnie tłumaczył, dzięki niemu parkowanie równoległe przestało być moją największą zmorą, na egzaminie wyszło idealnie i dzięki niemu tramwaje przestały być takie straszne:) Natomiast pan Andrzej okazał się być bardzo dobrym instruktorem i psychologiem w jednym, dzielnie znosił moje niekiedy kiepskie dni, tak samo jak i pan Rafał, za co im bardzo dziękuję:) Dzięki formie prowadzenia kursu- kurs przyśpieszony, udało mi się zakończyć wszystko w ciągu niecałych 3 miesięcy, co było ogromnym plusem dla mnie jako osoby studiującej dość ciężki kierunek. Było tak strasznie fajnie, przyjemnie, sympatycznie, że tęsknie za tym wszystkim :) Polecam!

 

 • Damian Kurbiel zrecenzował:
  26 lipca 2015 · 
  Szczególnie polecam tę szkołę jazdy. Pan Andrzej i Pan Marcin doskonale przygotowują do egzaminów państwowych. Pełen profesjonalizm!

 

 • Leszek Majerczak zrecenzował: 
  14 lipca 2015 · 
  Fajna szkoła. Zdałem za pierwszym razem. Instruktorzy ok, atmosfera też. Nie zauważyłem minusów. Polecam.

 

 • Piotr Brachowicz zrecenzował:
  1 lipca 2015 · 
  Jestem bardzo zadowolony z dodatkowych jazd wykupionych w tej szkole. Nauczyłem się bardzo dużo w krótkim czasie. Kadrę instruktorską tworzą ludzie z pasją, prawdziwi profesjonaliści. Dyrektor szkoły świetnie motywuje do pracy nad własnymi umiejętnościami. Mogę polecić tę szkołę jazdy każdemu ze względu na wysoką jakość szkolenia, świetną lokalizację, niesamowitą atmosferę w czasie zajęć oraz konkurencyjne ceny. Dzięki instruktorom z tej szkoły zdałem egzamin praktyczny za pierwszym podejściem.

 

 • Monika Mikołajczyk zrecenzowała:
  1 lipca 2015 · 
  Dziękuje Panu Jackowi za naukę, wszystkie dobre rady i ogrom cierpliwości :)Polecam wszystkim tą szkołę :) egzamin za pierwszym podejściem :)pozdrowienia dla teamu :)

 

 • Damian Sobecki zrecenzował: 
  11 czerwca 2015 · 
  Gorąco polecam szkołę jazdy G.P.S! Gwarancja, profesjonalizm i skuteczność to hasła bardzo dobrze opisujące tę szkołę. Bardzo dobrze prowadzona teoria, instruktorzy profesjonalni oraz wspaniała atmosfera! Jeśli szukasz szkoły jazdy to ta jest najlepszym wyborem :)

 

 • Paweł Żmuda zrecenzował:
  26 maja 2015 Przyjacielska atmosfera i profesjonalizm to największe atuty tego ośrodka.
  Prowadzący zajęcia są nastawieni na to, aby kursant wyszedł dobrze przygotowany, a nie
  na to, żeby powiedzieć coś od niechcenia i zwinąć kasę. Sami zachęcają do aktywności i zadawania pytań. Instruktorzy znają się na rzeczy, a sam Pan Andrzej to po prostu równy gość:) Gorąco Polecam!!!

 

 • Justyna Lis zrecenzowała: 
  20 maja 2015 · REWELACJA!!! Z czystym sumieniem mogę wszystkim polecić. Nie zastanawiajcie się, zapisujcie. Teoria w jeden weekend co nie znaczy że z brakami. Wszystko rzetelnie wytłumaczone, na przykładach dzięki czemu nie trzeba poświęcać dodatkowego czasu na samodzielną naukę w domu, wystarczy słuchać i zapamiętać na wykładach a przed egzaminem jedynie powtórzyć. Jeśli chodzi o jazdy miałam przyjemność szkolenia się u Pana Jacka dzięki któremu uwierzyłam że nawet ja, typowa blondynka mogę zdać ten egzamin :) 30 h minęło bardzo szybko i przyjemnie, wspominam je z uśmiechem na twarzy i będzie mi Pana Jacka bardzo brakować obok, na fotelu pasażera.

 

 • Katarzyna Nowotarska zrecenzowała: 
  25 kwietnia 2015 · Bardzo miła atmosfera, teoria świetnie omówiona :) Instruktorzy cierpliwi i wyrozumiali. Całość przekłada się na pozytywny wynik egzaminu państwowego. Polecam :)

 

 • Katarzyna Chudzik zrecenzowała: 
  11 kwietnia 2015 · Doskonałe przygotowanie w najlepszej atmosferze pod Słońcem! Dziękuję i życzę dalszych sukcesów!

 

 • Tadeusz Mazurkiewicz zrecenzował: 
  22 marca 2015 · Serdecznie dziękuję za przygotowanie do odzyskania prawa jazdy kategorii B. Wszystkim polecam tą szkołę ze względu na profesjonalne podejście do kursantów, rzetelne przygotowanie pomimo jak w moim przypadku krótkiego terminu do egzaminu. Egzamin zdany za pierwszym podejściem, testy 100%, jazda bezstresowo... Pozdrawiam ekipę i jeszcze raz dziękuję. ;)

 

 • Patrycja Taborska zrecenzowała: 
  19 lutego 2015 · Ta szkoła to niepowtarzalna atmosfera, instruktorzy nie do zastąpienia, mnóstwo cierpliwości i pozytywnej energii. Dziękuję bardzo Panu Andrzejowi za tak dokładne wytłumaczenie teorii i cenne rady. Największe podziękowania należą się Panu Jackowi, za Jego ogromną cierpliwość podczas tych 30 h, tłumaczenie mi moich błędów do oporu i świetne poczucie humoru! ;) Aż żal kończyć... ale po takim przygotowaniu POZYTYWNY był konieczny. :D Jeszcze raz serdecznie dziękuję i życzę dalszych sukcesów. ;)

 

 • Bartek Kwoczyński zrecenzował: 
  13 lutego 2015 · Polecam bardzo zapisanie się na kurs w tym ośrodku. Bardzo profesjonalni, przyjaźni i cierpliwi pracownic.
  Każdy z przyszłych kierowców jest traktowany indywidualnie pod kątem jego potrzeb, zawsze można przyjść porozmawiać, wypić herbatę i pośmiać się.
  Oby więcej takich ośrodków

 

 • Patrycja Gramatyka zrecenzowała: 
  7 lutego 2015 · Pamiętam jak pierwszy raz wyjechałam autem na miasto, miałam panikę i strach w oczach. Strach szybko zniknął, a ja teraz nie boję się jeździć autem po dużym mieście. Szkoła świetna :) Do egzaminu zostałam przygotowana bardo dobrze. Dzięki świetnie wytłumaczonej teorii oraz cierpliwości do mojej jazdy autem zdałam egzamin za pierwszym razem :) Dziękuję bardzo za przygotowanie do egzaminu. Szkołę polecam w 100%. Pozdrawiam :)

 

 • Kasia Figura zrecenzowała: 
  29 stycznia 2015 · Coraz rzadziej trafiam na miejsce gdzie panuje tak wspaniała rodzinna atmosfera, w szkole wykupiłam sobie jazdy doszkalające gdyż po doświadczeniach z poprzednią szkołą miałam wątpliwości co do moich umiejętność prowadzenia samochodu, dzięki temu mam świetne porównanie! Pan Andrzej na informacje o moim nadchodzącym egzaminie stanął na wysokości zadania miałam wszystkie dogodne dla mnie terminy, co było dla mnie ważne wszystkie z tym samym instruktorem, jeździłam z Panem Zbyszkiem bez niego nie udało by mi się zdać za pierwszym razem, wychwycił moje notoryczne błędy za każdym razem jeździłam coraz lepiej, dzięki świetnemu nauczycielowi nie boję się teraz samodzielnie jeździć.
  Pozdrawiam cały zespół!

 

 • Katarzyna Godyń zrecenzowała:
  13 stycznia 2015 · W obliczu tylu wspaniałych opinii nie napiszę chyba nic odkrywczego ;)
  Dlatego serdecznie chcę podziękować za owocną współpracę!
  Panu Andrzejowi- za ciekawe wykłady teoretyczne oraz za wyczerpujące odpowiedzi na każde z moich 200stu pytań.
  Panu Zbyszkowi i Panu Lucjanowi- za wiele cennych wskazówek na drodze.
  Panu Jackowi- najlepszemu MENTOROWI ever, dzięki któremu jazda samochodem stała się prawdziwą przyjemnością, a egzamin.. cóż.. poszedł PROFESJONALNIE ;)
  Pozdrawiam całą ekipę i do zobaczenia na drodze!

 

 • Ewa Trzemżalska zrecenzowała:
  29 listopada 2014 · Moja przygoda trwała dłuuugo, ale tylko i wyłącznie z mojego powodu, i przyznam szczerze, aż mi się zrobiło nieswojo jak zdałam egzamin i dotarło do mnie, że to koniec ;)
  Naprawdę, serdecznie polecam - genialnie wytłumaczona teoria, bardzo profesjonalnie, ale równocześnie sprawnie, bezboleśnie i wcale nie nudno! :) Bez większych przygotowań i męki z mojej strony, teoria zdana za pierwszym razem, na maxa, co chyba mówi samo za siebie :)
  Godziny praktyk też minęły bardzo szybko, jeździłam chyba ze wszystkimi możliwymi instruktorami i naprawdę nie mogłam narzekać. Szczególnie Pan Zbyszek i Pan Andrzej byli przeze mnie uwielbiani, za bardzo konkretne uwagi dotyczące jazdy, poczucie humoru i ]niesamowicie przyjazną atmosferę.
  Muszę też dodać osobne podziękowania dla Pana Andrzeja, który uświadomił mi, że czy zdam, czy nie zdam, nie ma sensu tracić nerwów na to, i że są one warte więcej niż cena kolejnego egzaminu, dzięki czemu, uspokojona, zdałam :D Naprawdę, cudownie cierpliwy i mądry człowiek, polecam! :)
  Krótkie podsumowanie - najlepsza i chyba najtańsza szkoła jazdy w Krakowie, a co za tym idzie - TYLKO tu!:D

 

 • Anna Bednarz zrecenzowała:
  1 listopada 2014 · Profesjonalnie, spokojnie, życzliwie i skutecznie. Ta szkoła nauki jazdy warta jest polecenia. Pan Andrzej jest po prostu najlepszy. #ZdanyEgzamin #PrawoJazdyKraków #

 

 • Sandra Ropek zrecenzowała:
  26 października 2014 · Chciałam jeszcze raz podziękować całej ekipie z tej Firmy , a przede wszystkim Panu Andrzejowi za ogromna motywacje, Panu Zbyszkowi za godziny cierpliwości i Panu Jackowi za hektolitry wylanych łez oczywiście ze śmiechu ;) lepiej nie mogłam trafić . Przez Pana Jacka i Pana Zbyszka zostałam idealnie przygotowana do egzaminu praktycznego , a dzięki Panu Andrzejowi teoria to była tylko formalność :) nie ma na świecie lepszej ekipy niż w tu! Polecam z całego serca ! Jeszcze raz dziękuję za wszystko ! Widzimy się na drodze ;)

 

 • Kasia Kuśnierz zrecenzowała: 
  22 października 2014 Z całego serca polecam! Teoria, która w większości szkół jest nudą, przez którą trzeba przejść, tutaj okazała się niesamowitą przygodą. Na każde zajęcia przychodziłam z uśmiechem na twarzy. Pan Andrzej i Pan Jacek to najcierpliwsi ludzie jakich znam, cały kurs minął mi w przesympatycznej atmosferze :)

 

 • Krzysztof Junak zrecenzował:
  13 października 2014 · Zdecydowanie 11/10. Patrząc na moich rówieśników, którzy robili prawo jazdy równolegle ze mną, to stwierdzam, iż inne szkoły to porażka. Chcesz zdać prawko za pierwszym razem ? TYLKO Firma p. Andrzeja

 

 • Michał Franik zrecenzował:
  11 października 2014 · Gdybym mógł dałbym 6 gwiazdek :) Wszystko było tak jak być powinno, a nawet lepiej. Super atmosfera, świetne wykłady, po których nie trzeba było się w ogóle douczać samemu i przyjemne, w 100% efektywne jazdy :D Egzamin państwowy zdałem za pierwszym razem bez większego stresu :) Szkołę szczerze polecam.
  Wielkie podziękowania dla P. Andrzeja i P. Jacka :)

 

 • Kasia Mendroch zrecenzowała: 
  26 września 2014 · Tłumaczenie nawet najtrudniejszych zagadnień w jasny sposób, indywidualne podejście do każdego, przyjazna atmosfera podczas zajęć a do tego mnóstwo śmiechu! Nudny kurs teoretyczny? Na pewno nie z Panem Andrzejem!
  Szczególne podziękowania również dla Pana Zbyszka, z którym miałam przyjemność jeździć w "elce". Wyrozumiały, kompetentny, cierpliwy a przy tym niesamowicie wesoły - po prostu najlepszy na świecie!
  Z ręką na sercu polecam każdemu szkołę PJK

 

 • Adam Śliwa zrecenzował: 
  25 września 2014 · Dziś już trzymam w ręku własne prawo jazdy i jestem bardzo dumny z siebie i zadowolony z ośrodka PJK. W zeszłym tygodniu podszedłem do egzaminu państwowego łączonego i zdałem wszystko za pierwszym razem. To mówi samo za siebie.Całość (rozpoczęcie kursu do wydania prawa jazdy) trwała ok. 8 tygodni. To bardzo szybko. Ten ośrodek to umożliwia i potwierdza swoją dewizę - Gwarancja Profesjonalizm Skuteczność.
  Dobrą taktyką jest jazda z dwoma instruktorami, z jednym większość (np. 20 h), z drugim pozostałe godziny. W tej kwestii polecam Pana Zbyszka. Jest tak świetny, że mojego drugiego instruktora (Pana Andrzeja :) ) tylko woziłem po mieście.Jeszcze jedna wskazówka - jeżeli ktoś czuje się nie pewnie co do swoich umiejętności, co jest zjawiskiem zupełnie naturalnym, to lepiej dokupić sobie jeszcze 2 lub 4 godziny jazdy niż wydać te pieniądze na ponowne zdawanie egzaminu państwowego. Gorące pozdrowienia dla wszystkich instruktorów!

 

 • Basia Janik zrecenzowała:
  30 lipca 2014 · Miła, przyjazna atmosfera, każdy traktowany jest indywidualnie :)
  Teoria dokładnie wytłumaczona przez p. Andrzeja, na spokojnie w ciągu jednego tygodnia co jest rzadkością w Krk!
  A co do praktyki - podziękowania dla Pana Zbyszka :)
  Przeeeeedobry instruktor - POLECAM :)
  wesoły, wszystko spokojnie i dokładnie tłumaczy, profesjonalny, solidnie pilnuje i na wszystkie istotne rzeczy zwraca uwagę! Aż chce się jeździć! Nawet nie wiadomo kiedy minęło to 30 h...
  Powie dokładnie i szczerze co trzeba poprawić :) aż żal kończyć jazdy :)
  Zdane wszystko w jednym dniu, za pierwszym razem:)

 

 • Jędrzej Ciupis zrecenzował:
  2 lipca 2014 · Znakomicie prowadzone wykłady, kompetentni instruktorzy, przemiła atmosfera, herbata i paluszki, bardzo dobra cena, a na koniec egzamin zdany za pierwszym razem. Polecam zdecydowanie!

 

 • Aleksandra Tatara zrecenzowała: 
  25 czerwca 2014 · Szkoła jazdy PJK jest godna polecenia. Zostałam nauczona wszystkiego tak naprawdę od zera. Teoria wyłożona jest bardzo solidnie, a zarazem przystępnie :) Można mieć tysiące pytań i na wszystkie uzyska się odpowiedź. Tutaj nie ma pytań głupich, bo to ty masz wszystko zrozumieć i wykorzystać później na drodze. Jazdy na początku były dla mnie były czymś strasznym- nie chciałam wyjeżdżać na drogę bo bałam się dosłownie wszystkiego. Jednak dzięki panu Jackowi już na drugiej lekcji jazdy jeździłam po Krakowie :) Chciałabym podziękować właśnie panu Jackowi i panu Andrzejowi za cierpliwość i podejście do mojego czasami trudnego charakteru. W tej szkole nikt nie krzyczy na kursantów, nikt nie ubliża, nawet jeśli dochodzi na drodze do niebezpiecznej sytuacji- instruktorzy zawsze reagują spokojnie, a później po prostu tłumaczą co było nie tak. Piszę o tym bo słyszałam od znajomych, że w niektórych szkołach jazdy zdarzają się sytuacje moim zdaniem absurdalne ( jak np.: obrażanie kursanta), tu nic takiego nie ma prawa się wydarzyć. Na jazdach podobało mi się zwłaszcza to, że podczas większości sytuacji na drodze musiałam decydować o wszystkim sama. Pan Jacek czuwał tylko nad bezpieczeństwem, odpowiadał na pytania i widząc moje często "złe zamiary" co do wykonania konkretnego manewru napominał ale nie wykonywał niczego za mnie. Oczywiście wszystko najpierw mi pokazał, a ja później musiałam po prostu stosować to w praktyce. Umiejętność podejmowania samodzielnej decyzji jest bardzo ważna zwłaszcza przy egzaminach na których nie ma co się oszukiwać- egzaminatorzy lubią "podpuszczać" do nieodpowiedniego zachowania na drodze i strasznie na wszystko narzekają :D. Umiejętność ta jest też potem niezbędna do samodzielnej jazdy już po zdaniu egzaminów. Niedawno zdałam egzaminy i teraz czekam na dokument :D I chcę tutaj być szczera- nie udało mi się zdać za pierwszym razem, ale teraz wiem przynajmniej jakie umiejętności muszę sama doszlifować bo wszystko wymaga doświadczenia i wielu ćwiczeń. Jeszcze raz serdecznie dziękuję panu Andrzejowi ( zwłaszcza za jedną bardzo dla mnie ważną rozmowę, która otworzyła mi oczy na pewne sprawy) i panu Jackowi za dosłownie anielską cierpliwość i nauczenie mnie wszystkiego co potrzebne na drodze. Bo we wszystkim, w życiu, a zwłaszcza w prowadzeniu pojazdu ważna jest rozwaga, przezorność ( ale nie nadmierna :) ), i przede wszystkim spokój i zaufanie sobie i swoim umiejętnościom. Tyle ode mnie :P . Pozdrawiam wszystkich kursantów i życzę powodzenia na egzaminach 

 

 • Radek Jajko zrecenzował:

25 czerwca 2014 · Gwarancja Profesjonalizm Skuteczność - Słowa które rzucają się w oczy wchodząc na sale wykładową. Sprawdzają się w 100% Wiele możliwości doboru kursu według własnego gustu. Albo standardowo albo weekendowo albo przyspieszone. Teoria z panem Andrzejem zagwarantuje pozytywny wynik na egzamine państwowym, a jazdy z resztą instruktorów to czysta przyjemność. Profesjonalne i dopasowane pod osobę podejście do przygotowania na egzamin gwarantują prędzej czy później sukces. Miła atmosfera i skuteczność nauczania są godne polecenia. W dogodnym miejscu z którego łatwo dostać się na hutę oraz Bronowice. Wszytko dobrze przygotowuje na egzamin i nawet więcej co ważniejsze na przyszłą jazdę po egzaminie. Drobne porady życiowe lub informacje ułatwiające życie nam kierowcom i innym uczestnikom ruchu drogowego. Krótko podsumowując 5 zasłużonych gwiazdek

 

 • Vlad Nagorny zrecenzował: 

4 czerwca 2014 · I ja też chciałbym bardzo podziękować panu! Myślę że takie zajęcia z teorii mogą być tylko w tej szkole! Baaardzo ładna oraz miła atmosfera z panem Andrzejem i jak zwykle z herbatką i paluszkami) Zajęcia są zrozumiałe i uczyć się wszystkie zasady ruchu drogowego naprawdę jest lekko! Jeździłem po Krakowie razem z panem Jackiem. To bez żadnych wątpliwości człowiek z żelaznymi nerwami. Bo uczyć jeździć, reagować na sytuację na drogę i w ogóle znależć wspólny język z pojazdem to praca naprawdę trudna. Ale pan Jacek oczywiście może dać radę :) I to wszystko za 30 godzin! No i oczywiście zdałem egzamin państwowy za pierwszym razem!!! To naprawdę nie jest takie trudne jak myślicie :) P.S: ja jestem z Ukrainy i studiuję w Krakowie, mam jeszcze trochę problemów z zrozumieniem języka, ale ja dałem rady. I już otrzymałem prawo jazdy) Ty jesteś następny!
Polecam gorąco!

 

 • Karolina Banasik zrecenzowała:

18 maja 2014 · polecam tę szkołę! świetne przygotowanie do egzaminu! zarówno teoria wykładana przez Pana Andrzeja, jak i praktyka z Panem Jackiem odbywała się w bardzo miłej, przyjemnej atmosferze :)

 

 • Renata Czelusta zrecenzowała: 

15 maja 2014 · Wszyscy Wam mówią "Jesteśmy najtańsi, najlepsi, a my mówimy Wszystkim sprawdźcie nas!" – tak brzmiało hasło reklamowe na jednym z plakatów reklamujących Ośrodek Szkoleniowy. Pomyślałam więc, że zaryzykuję i powiem: SPRAWDZAM !!! Jak okazało się już na pierwszych zajęciach teoretycznych to nie wiele ryzykowałam, bo nie były to typowe zajęcia teoretyczne, gdzie instruktor monotonnie odczytuje slajdy!! O nie!! To były wręcz zajęcia praktyczne, gdyż zakładały czynny udział uczestników kursu – indywidualne i wspólne rozwiązywanie sytuacji drogowych, czy też wcielanie się w policjanta kierującego ruchem:-) – to zgotował nam Pan Andrzej, ale dzięki temu testy teoretyczne stały się „pestką”! Ten stres przed pierwszymi zajęciami „na fotelu kierowcy” – pamięta zapewne każdy kierowca, ale jak to mówią „Nie taki diabeł straszny jak go malują” zwłaszcza, gdy nasz instruktor to prawdziwy anioł! Cierpliwość, wyrozumiałość oraz wiedza i profesjonalizm to cechy, które posiadał mój instruktor i co najważniejsze: gołym okiem widać, że lubi swą pracę – taki jest Pan Jacek.
Ja ze swojej strony polecam tą szkołę, ale jeśli nie wierzycie w to co tutaj wypisuję to zróbcie to co ja - powiedzcie: SPRAWDZAM!

 

 • Katarzyna Feć-Sfora zrecenzowała: 

10 kwietnia 2014 · Do Prawa Jazdy zbierałam się kawał czasu. Tej szkoły nie szukałam, otrzymałam  w prezencie. :) Wiedziałam tylko, że jeśli kiedyś będę chciała się nauczyć jeździć i poznać wszystkie przepisy, będę wymagać Gwarancji, że zostanę wtajemniczona w każdy "paragraf drogowy", Profesjonalizmu, ze strony Instruktorów, a także Skutecznego przygotowania praktycznego.
Nie zawiodłam się, a nawet otrzymałam więcej cennych rad i wskazówek. Dziękuję Panu Andrzejowi za racjonalne przygotowanie prezentacji, za cierpliwe odpowiadanie na setki pytań, za ciekawą formę opisu zagadnień egzaminu teoretycznego, a także za finalne przygotowanie do Egzaminu Państwowego.
Dziękuję Panu Zbyszkowi za cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość, a także za umiejętne rozwianie każdej wątpliwości, za pokazanie mi każdego manewru na drodze, za liczne ćwiczenia począwszy od placu, poprzez ronda, parkowanie... (...) zakończywszy nawet na tankowaniu benzyny :) a najbardziej za wsparcie i wiarę w możliwości.
Nie mogłabym zapomnieć o Pani Basi, genialnej Instruktorce Pierwszej Pomocy, za ciekawą prezentację i zaskakująco dokładne ćwiczenia praktyczne. Dziękuję za to, że wiem, jak można próbować ocalić ludzkie życie.
Polecam PJK, bo to nie tylko Gwarancja, Profesjonalizm i Skuteczność. PJK to przede wszystkim Bezpieczeństwo w każdym calu!
Do Zobaczenia na drodze :)

 

 • Paweł Witek zrecenzował:

4 kwietnia 2014 · Nie zdawałem sobie sprawy że kurs może być przeprowadzone w tak dobrej atmosferze ukierunkowanej na kursanta. Teoria z panem Andrzejem to mile spędzony czas na nauce zasad ruchu drogowego, ale też możliwość ciągłego zadawania pytań i wyjaśniania niejasności. Jazdy z panem Jackiem etapowo prowadziły do coraz trudniejszych i bardziej samodzielnych zadań, tak żeby na egzaminie czuć się pewnie. I dzięki ogromnemu zaangażowaniu instruktorów i trosce o postępy w nauce udało mi się zdać teorię i praktykę za 1 razem! Z całego serca polecam i jeszcze raz dziękuję p. Andrzejowi i Jackowi.

 

 • Małgorzata Strzałka zrecenzowała:

11 marca 2014 · Polecam wszystkim tę szkołę, przesympatyczni i przecierpliwi instruktorzy Pan Andrzej i Pan Jacek.
Pan Andrzej jest super motywatorem dzięki niemu odważyłam w końcu się sama wyjechać na ulicę 
To był miód na moje serce :)

 

 • Agata Koko zrecenzowała:

7 marca 2014 · BARDZO POLECAM!! Dzięki Panu Andrzejowi zdałam dzisiaj egzamin! Otrzymałam od pana mnóstwo cierpliwości i pożytecznych wskazówek. Bardzo dziękuje za lekcje ! :)

 

 • Katarzyna Em zrecenzowała: 

25 lutego 2014 · Moja historia z prawem jazdy skończyła się szczęśliwie tylko dlatego, że od samego początku trafiłam w dobre ręce. Jeśli zależy Wam, żeby być solidnie przygotowanym do egzaminu i zdać za pierwszym razem, szczerze polecam Panów z tej szkoły. Na wykładach żadne moje pytanie nie pozostało bez odpowiedzi (mimo iż było ich naprawdę wiele...), a na każde jazdy czekałam z niecierpliwością. Dziękuję za wyrozumiałość, cenne wskazówki oraz motywację. A Panu Andrzejowi dodatkowo za to, że wierzył we mnie, nawet wtedy kiedy ja wątpiłam :)

 

 • Celina Lewandowska zrecenzowała:

23 lutego 2014 · Bardzo dobra szkoła, przyjazna i miła atmosfera. Instruktorzy są rzetelni i bardzo cierpliwi. Czuć szacunek do kursanta i chęć jak najlepszego przygotowania go do jazdy. Polecam!

 

 • Mateusz Suchan zrecenzował:

22 lutego 2014 · Zdecydowanie polecam! Profesjonalne podejście do kursantów, nauka w świetnej atmosferze, żadnych problemów. Zarówno zajęcia z teorii jak i praktyki prowadzone są w sposób rzetelny, wszystkie wątpliwości są na bieżąco wyjaśniane, także nie ma problemu z opanowaniem tego wszystkiego, co jest potrzebne do zdania egzaminu w MORD :) Kurs na prawo jazdy nie jest w GPS jakimś przykrym obowiązkiem, ale naprawdę bardzo ciekawym przeżyciem, oczywiście zakończonym otrzymaniem pozytywnego rezultatu na egzaminie państwowym :) Jeżeli nie jesteście jeszcze zdecydowani, to po prostu zaufajcie tej firmie. Przybyłem, nauczyłem się, zdałem! :)

 

 • Alicja Wojciechowska zrecenzowała: 

30 stycznia 2014 · Dla wszystkich niezdecydowanych i szukających szkoły jazdy: nie musicie już więcej szukać :D świetna atmosfera zarówno na wykładach jak i w trakcie jazd, indywidualne podejście do kursantów i znakomita kadra! Polecam gorąco, to najlepsze miejsce na świecie :)

 

 • Katarzyna Kamińska zrecenzowała:

15 grudnia 2013 · Płacz i zgrzytanie zębów to były, jak już się zdało egzamin, bo nagle zaślepiona po egzaminacyjnymi emocjami, zdałam sobie sprawę, że to w zasadzie koniec przygody z GPS! Tego miejsca nie da się opisać, a wszelkie próby byłyby niczym jak grafomaństwem; tam trzeba przyjść, rozgościć się, zrobić herbatkę w samochodzikowym kubku i zostać na dłużej. Jak ktoś nie lubi wykładów - to tutaj polubi - teoria wykładana w lekki sposób, żadnego pieprzu z dżemem;), konkretnie, jest czas na pytania, a powtarza się tyle, ile trzeba aż człowiek zrozumie. I jak już się przychodzi na pierwsze piętro sympatycznej kamienicy z sympatycznym panem portierem (zaraz naprzeciw Hali Targowej) jak do domu, to trzeba się przesiadać do Toyoty Yaris. Początkowe przerażenie i palpitacje mijają jak ręką odjął dzięki absolutnie boskim instruktorom (w zasadzie to się dostaje w pakiecie kierowcę, psychologa, lekarza, nauczyciela, przewodnika po Krakowie, a czasem matkę i ojca:). Tłumaczą cierpliwie, wożą po trudnych trasach (tak się narażają), gotowi nawet koła wymieniać. Doradzą, pomogą, wyłapią wszelkie błędy i je wyeliminują. Jeśli chcecie być pewni, że Wasze pieniądze przeznaczone na prawo jazdy zaprocentują w przyszłości świetnie przygotowanym do jazdy kierowcą, to GPS to najlepsze miejsce, żeby je tam ulokować:)
CO WAŻNE - NA STARCIE DOSTAJECIE MATERIAŁY - KSIĄŻKI I PŁYTĘ Z PRZEPISAMI I TESTAMI, A NIE WE WSZYSTKICH SZKOŁACH TAK JEST.

 

 • Joanna Chabior zrecenzowała: 

9 grudnia 2013 · Serdecznie polecam! :) Instruktorzy rzetelnie przygotowują nie tylko do egzaminów państwowych, ale przede wszystkim do bezpiecznego i prawidłowego prowadzenia samochodu po uzyskaniu prawa jazdy.

 

 • Malwina Klimek zrecenzowała: 

12 listopada 2013 · Jeśli chcesz szybko i za pierwszym podejściem zdać egzamin na prawo jazdy, ale przede wszystkim - jeśli zależy Ci na tym, aby w miłej atmosferze opanować trudną sztukę prowadzenia samochodu, polecam tę szkołę! Świetna szkoła i indywidualne podejście do kursantów!

 

 • Anna Talma zrecenzowała:

21 sierpnia 2013 · Jeśli naprawdę chcesz nauczyć się jeździć-Oni są najlepsi. W trzy tygodnie- Gwarancja Profesjonalizmu! Dziękuje za motywację, pomoc i cierpliwość wszystkim instruktorom z tej szkoły :)Szkoła z pasją :)

Polecam!!!

Nasza dewiza to: